Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 6 napos terhes vagyok....

Anibubu kérdése:

5 hét 6 napos terhes vagyok. Az embrió 3 mm és jó szívhang. Azonban a szikhólyag 5,4 mm. A dokim azt mondta, hogy ez genetikai problémára utal, és hogy 2 hét múlva ha megyek, akkor már nem fog élni ez az embrió. Ti hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
Miért baj az, h ha az ami táplálja a babát az nagy? Volt már ilyen tapasztalata vkinek? Mi lett a végeredmény? Az első babánkat is elvetéltem. Nagyon szeretnénk már babócát.

2013. máj. 15. 11:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Off! Bocsi,de ilyet még én sem hallottam!! Nézesd meg magad mással!
2013. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ilyenről én se hallottam. Az a baj, h túl nagy a szikhólyag?
2013. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
hallottam olyat, hogy a szikhólyag mérete, alakja utalHAT vetélésre, de korántsem biztos persze, én is elmennék máshová is!
2013. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én ilyenről nem hallottam, de ha így is lenne, eléggé etikátlannak tartanám , ha a doki kerek-perec ilyet kijelentene.Ő sem tudhatja, hogy mi lesz 2 hét múlva. Lehet, hogy van rá lehetség, de biztosan nem jelentheti ki!!! Menj el másik orvoshoz.
2013. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szia! En most vagyok 8+5 vagyis holnapig. :(

Nekem multheten lattak, hogy 5,5mm a szikholyag. Igen sajna genetikai hiba es veteleshez vezethet. Nekem szivhang se lett es az embri 3,5mm megállt. Holnap műtenek. A doki azt mondta h 6mm ih hatareset e 50% . Nekem sajna a baba sem nőtt 5hetesnek felelne meg. Nekem is masodik baba lett volna :(( . Remènyt ne add fel. Hiszen van szivhang! Menj el egy masik dokihoz par nap mulva hatha csokken a szikholyagod merete. Nagyon szoritok!

2013. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


nagyon köszönöm a válaszokat.Igen, a szikhólyag túl nagy, bár nagyon reménykedem, h ha már elindult a szívecskéje, akkor nagyobb az esélye/ünk.

5. válaszadó: nagyon sajnálom, kitartást a holnapi naphoz. Gondolok rád. Mielőbbi lelki és testi gyógyulást kívánok Neked/tek.


Ani

2013. máj. 15. 16:03
 7/24 anonim ***** válasza:
koszonom szepen! kivanom,hogy ne jarj igy rs egeszseges babad szulessen. irj mi van veled figyelni fogom es szurkolok!
2013. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap megvolt a mutetem :( nalad van fejlemeny?
2013. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Szia,


sajnálom. Hogy vagy?

Nálunk még minden okés, fejlődik a babóca. Voltunk egy professzornál (aki magzati genetikával is foglalkozik, azaz ő honosította meg hazánkban), és kicsit megnyugtatott minket. Ő már látott nagy szikhólyaggal egészséges babát megszületni... Ő is megvizsgált és a magzat fejlődését biztatónak nevezte, teljesen pozitívan állt a dolgokhoz. 3 hét múlva kontroll.

Ti mikor állhattok neki megint a babaprojektnek?

2013. máj. 18. 20:44
 10/24 anonim ***** válasza:
orulok! nem lesz baj! en ma tertem eszhez. testi lelki fajdalmaim voltak. nem kivanom senkinek. horror. nekem most 3het a szovettan aztan +3het kontroll. es egy kivizsgalas mivel ez mar a masodik missed abom volt :((( fajdogal a mehem. jol megkinoztak. gyenge vagyok es kimerult. nem lehet szavakkal leirni mit erzek -elek at. ketesem a mierteket. bizom benne egyszer megadatik a csoda h megszulhessem a kisbabam. barmit megadnek mar erte.
2013. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!