Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38. hétben vagyok és elég...

38. hétben vagyok és elég keveset mozog a babám. Miért? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés

Ma voltam nst-n és ott is keveset mozgott. De sokszor érzem, hogy csuklik, vagy ha éhes vagyok, akkor addig nem nyugszik, míg kaja nem megy le :) Csak olyan fura, hogy eddig sokkal többet mozgott nappal, most viszont néha én keltem fel, hogy kicsit mozogjon már.

A szívhang rendben van amúgy, múlt heti ultrahang is. Mégis aggódom azért, hogy miért ilyen kevés most a mocorgás odabent.


2013. júl. 31. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevés a helye, avagy hamarosan szülni fogsz.
2013. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem szólt előre a védőnőd, hogy a 36. hét után bármikor rohamosan csökkenhet a mozgás? Ugye kicsi a helye, a front biztos őt is megviseli, nem csoda, ha nincs sok kedve ficánkolni. Ráadásul bármikor úgy gondolhatja, hogy neki ennyi elég is volt, inkább kijönne. :)


37 hkm

2013. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 38 hetes vagyok nekem is sokkal kevesebbet mozog a front óta, de én emlitettem a védönönek és nem mondta hogy baj lenne, meg amugy is holnap megyek nst-re. Kiváncsi leszek hogy fog-e mozogni rendesen.
2013. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 38 hetes vagyok nekem is sokkal kevesebbet mozog a front óta, de én emlitettem a védönönek és nem mondta hogy baj lenne, meg amugy is holnap megyek nst-re. Kiváncsi leszek hogy fog-e mozogni rendesen. 38 hkm
2013. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok. Sokszor teljesen pánikban vagyok emiatt, mert így a végén olyan hülye gondolataim vannak. Már komolyan mondom, hogy magamon csodálkozom!

Remélem minden rendben vele !

2013. aug. 1. 08:46
 6/9 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem, hogy miért vagyok ilyen parás mostanság. Fura, mert amúgy nem vagyok az a típus.

Lehet, hogy nem sok helye van szegénynek, hiszen még több, mint 2hét volna vissza, de már olyan 3700gramm körül van óvatos becslés szerint is.

Már augusztus van és én csak annyit szerettem volna, ha ebben a hónapban születik.

Amikor nagyon feszíti magát, akkor az szó szerint fáj. A hólyagomat úgy nyomja, hogy az tényleg fájdalommal jár

. Biztos jó erőben van a kiscsaj. :)

Próbálok nem aggódni állandóan!

2013. aug. 1. 08:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Augusztus 5-én megszületett a kicsi lány :) 4kiló és 52centi :)
2013. aug. 6. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok a "kicsihez":)
2013. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. aug. 9. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!