Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogy bírjátok velem...

Kismamák! Hogy bírjátok velem együtt ezt a forróságot? én 26 hetes terhes vagyok, így végig nagy pocival leszek nyáron, egészen szept. Végéig. Első baba, kisfiú nagyon rúgdos már, éjjel is keveset aludtam, habár kicsit hűvös van a lakásba.

Figyelt kérdés
Nektek volt hasmenésetek ennyi hetesen? Nekem van most egy kicsit. Mit esztek, isztok ilyen forróságba?

2013. jún. 19. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én már 34 hetes vagyok, és nagyon nehezen viselem ezt a hőséget. Pedig nem vagyok túlsúlyos sem, most vagyok 65kg. Minden nap kínlódás, reggel 9 körül rámtör egyfajta mellkas nyomás, alig kapok levegőt, és az ájulás környékez egész nap. Bevizezett törölközővel hűsítem magam folyamatosan. Az pár percre jót tesz, aztán kezdem elölről. Nem gondoltam hogy így kifog majd rajtam ez a meleg. De nagyon is kifogott. Csak könnyű kajákat eszünk ilyenkor, pl hideg meggyleves, és rántott karfiol van ma.
2013. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

:) 24 hetes vagyok 4. baba:)) Bízom benne hogy nem lesz ez a nyár végig ilyen 35 fokos . Nekem is elég aktív egy két három hete mindennap többször nagyokat ugrál (nekem kislány).

Gyümölcsön, joghurton, salátán, fagyin élek napok óta.

Semmi meleget vagy főttet nem kívánok. Vizet, citromos vizet, saját készítésű jeges teát iszunk ( a gyerekekkel együtt) .

Valamint én este alkoholmentes ízesített sört is egy pohárral:)))

Ma túrógombóc van ebédre pl. de jó hideg tejföllel.

A lakásban van légkondi így nagyon jó idő van (annyira azért nem hűtünk, mert a nagyobbak se olyan nagyok még, nem akarom hogy megfázzanak).

2013. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Reni0501 válasza:

Én elég nehezen viselem, 22+3 napos terhes vagyok, én is nagy pocival leszek egész nyáron.Nekem is kisfiú és ő az első.Sokat fáj a fejem, nálunk a lakásba is meleg van de nagyon. A pocaklakót nem viseli meg szerencsére, ő is sokat rugdos már:)

Lehetséges neked a nagy melegtől van hasmenésed, legalábbis már hallottam ilyenről.Sok sok folyadékot kell inni, én a legtöbbet vizet iszom, és sok leves,főzelék!

2013. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én 26.hetes vagyok, kislánnyal. egyelőre semmi rossz élményem nincs, csodálkozom is hogy mindenki azt kérdezi, hogy hogy bírom... én meg mondom, hogy csodásan. remélem azért nem marad ilyen meleg. hűsöljetek sokat, igyatok, egyetek sok gyümölcsöt és pihenjetek. mi ezt próbáljuk tenni.
2013. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igaz nekem màr csak 2hetem van elvileg,tehàt a nagy forròsàgbòl csak kicsit rèszesülök,viszont szülni nem lesz kellemes ilyen melegben.Nagyrèszt a hàzban vagyok,sokat zuhanyzok,ventilàtorozok,ès csak a dinnyèt kìvànom.
2013. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja ès kislànyom lesz.
2013. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok,kisfiúval,nekem még nem mozog annyira,illetve nem érzem sokat.Folyamatosan híg a székletem a sok gyümölcstől,sose ettem ennyit életemben.....
2013. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja,légkondis szobában fekszek egész nap,és elmegyek a medencéig...előző voltam.
2013. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát elmentem a közeli boltba sapival, elég is volt. férjem nem is enged tömeg közlekedéssel menni, hétfőn busszal mentem, hát hogy milyen bunkók vannak, senki nem adta volna át a helyet, majdnem szóltam egy férfinak, mire egy középkorú nő megelőzött. soha többet járművel!! magne b 6 ot szedek pár napja, mert éjjel zsibbadt a kezem és láb görcsöm is volt, lehet attól megy kicsit a hasam...most diétázok, ilyen melegbe amúgy se tudok enni, én is sok vizet, gyümölcs, fagyi, főzelék. ma csináltam meggyszószt. de ma főtt krumpli, pirítós. a kisfiam akkorákat rúg, hogy már hullámzik néha a hasam, és szabad szemmel is lehet látni ahogy rúgdos.
2013. jún. 19. 14:28
 10/13 Norkabolka válasza:
30+1 hetesen én nagyon jól bírom, heti 4-szer járok úszni. A medencében töltött 1-1 óra remekül lehűt, jót tesz a néha kezdődő derékfájásomnak. Még dolgozom - az irodában jó az idő, de a szabadban töltött órákkal sincs gondom :) Hajrá mindenkinek!
2013. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!