Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A beágyazódáskor jelentkezika...

A beágyazódáskor jelentkezika fehéres bÖvebb folyás legelöször? Tehát mielött megjönne, egy héttel elötte kb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nincsen sem beágyazódásra utaló folyás,sem pedig terhességre utaló.nekem minden hónapban fehér folyásom volt pé után pár nappal.akkor is mikor babás lettem.


11 hetes km

2009. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a terhességi fehér folyásra gondolsz, ami bővebb, akkor az nekem kb csak a 10.héttől van. Amúgy minden hónapban a ciklus második felében, mielőtt megjönne volt/van vmennyi fehéres folyásom, de a terhességi fehér folyás az mennyiségre több!
2009. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb mennyiségü nyálka egy héttel a tüszörepedés után?

A ciklus második felében a szervezet újra nagyobb mennyiségü ösztrogént termel, amely az ébredési hömérsékletet csökkenti és újabb krémes hüvelyi nyálka termelödését indukálja. Ez kb. egy héttel a tüszörepedés után figyelhetö meg. Ez a jelenség idöben ugyan egybe esik a beágyazódással, de különben semmilyen összefüggés nem áll fent a kettö között. Így nem lehet ez alapján megmondani, hogy sikerült-e teherbe esni vagy sem.


[link]

2009. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem soha nem volt folyásom menstruáció elött.Egyszer volt egy bövebb folyásom körübelül az eggyütlét után 3 héttel.Ezért tudtam egyböl hogy terhes vagyok.és ezért vettem tesztet is ami ki is mutatta.Csak szerettem volna tudni hogy kinél mikor jelentkezett ez elöször.De akkor ez jelezhette a beágyazódást vagy az elmuläsát vagy nem tudom:) Köszönöm a válaszokat


23 hetes

2009. okt. 25. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!