Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együttlét (ovu) után hány...

Együttlét (ovu) után hány nappal mutatta a teszt hogy babát vársz? Éreztél valamit beágyazódáskor, volt valami különös jel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más. Nekem valószínű 4-én volt ovulációm, 12-én beágyazódás (mert véreztem) 16-án halványcsíkos teszt, 18-án erősen csíkos, tegnap meg a doki megállapította a terhességet :) Azt olvastam, hogy mindenkinél más, ugyhogy ha nincs semminek jele, akkor is lehetsz babás.

Sok sikert!

2010. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdekességként:

a múlt hónapban éreztem petefészek szúrkát, gondoltam beágyazódás+ puffadtak éreztem magam és zavart a nadrág korca ott lenn. Tesztet a nem várt előtt 2 nappal csináltam (kb 12. nap) negatív volt. Nem voltam terhes.

Az utóbbi hónapban semmit sem éreztem. A menzi előtti napon nagyon rosszul szoktam lenni, most is nagyon xarul voltam...erre nem jött meg.

6 hetes vagyok.

Úgyhogy ne keseredj el akkor sem, ha nem érzed az itt olvasott "terhességi jeleket", mert lehet, hogy attól még baba van.

2010. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az ovu után 12 nappal már kimutatta hogy állapotos vagyok. Nem várt előtt kimutatta pár nappal kimutatta. Nem éreztem semmit beágyazódáskor, nem volt semmi jel.

39 hetes

2010. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!



Ez elég egyéni dolog...

Én 4 napos mensikésésnél voltam orvosnál, más ügyben, de amiatt (gyógyszer-kérdés) elküldtek tesztelni, akkor már full + lett.

Korábban nem csináltam, abban a hónapban nem számítottunk rá, Clostis lett volna a következő hónap. :)

Nemvárt előtt 2 nappal volt kevés barackszínű folyás, de tényleg csak egy kis pecsét, egyszer, nem sok.


25 h km

2010. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Nekem nem volt vérzés a beágyazódáskor, de nagyon szarul voltam aznap este. vert a víz meg kicsi hányingerem is volt 1-2 óráig. De tényleg mindenkinél más.
2010. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De jó sokan írtatok,köszönöm:)
2010. nov. 25. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:

A nem várt menszi napján teszteltem, ovu után 14 nappal és halványan pozitív lett a tesztem. A mellem feszült egy picit és a párom mondta este, hogy mintha nagyobb lenne egy kicsit. Ez egy kis reménnyel töltött el, hogy reggel teszteljek.Amúgy a beágyazódásnak nem éreztem semmi jelét.

15 hetes kismami

2010. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ciklus 17. napjan volt ovulaciom, igy a mensit a 31. napra vartam. De nem birtam magammal es a 28. napon, tehat 11 nappal ovu utan teszteltem es nagyon halvany pozitiv lett. Kovetkezo nap is pozitiv volt.
2010. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!