Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges magzatvíz szivárgás?

Papné kérdése:

Lehetséges magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok.2napja keményedik a pocim.

Szedem a magne b6-ot,napi 3*2-sével.

Pár órája vízszerű folyásom van.

Szerintetek mi lehet ez? Lehet magzatvíz szívárgás?

A baba rendesen mozog,mint eddig.

Nem érzek semmi furát magamon.

Nem lehet,hogy csak a baba nyomja a hólyagot és vizelet szivárog??

Segitsetek légyszi,mert nagyon aggodom. :( (már volt egy vetélésem 19hetesen)

Jövőhét csütörtökön megyek a genetikai UH-ra.


2013. aug. 2. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet csak vizelet de mindneképp kérdezz rá az orovosdnál, biztosat csak ö tud mondani. tényleg folyás? nem lehet hogy scak bele izzadsz a bugyiba?
2013. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,hogy elérem-e telefonon a dokimat.

Csütörtök pedig még messze van.

Kicsit érzem mintha folyna,igy szerintem nem lehet,hogy izzadok. :(

2013. aug. 2. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
akkro mindneképp mutasd meg magad egy orvosnak. Ha a saját dokid nem éred utol akkor másiknak, elmondod az előéletedet és tuti megvizsgálnak. Jobb félni mint megijedni. Drukkolok hogy ne legyen semmi gond.
2013. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Védőnő a közelben? Kérj tőle olyan tesztcsíkot, amit be kell helyezni a fehérneműbe (fontos, hogy ne betétbe tedd), ez a savasságot méri. 7,5 vagy az feletti savasság esetén lehet magzatvíz. Megszűnt az a betét, ami a magzatvíz szivárgást mutatja, ezt használják helyette. A védőnő ezzel nézi pl a vizelettesztnél a ph-t. Tudni fogja,mit szeretnél, de gyógyszertárban is lehet kapni, nem túl drága.

Vagy ha esetleg be tudsz menni az ügyeletre, az még jobb lenne.

Én 33 hetes vagyok, nekem napok óta ilyen folyásom van, de kiderült, hogy a baba nyomja a hólyagot, és ez csak vizelet. Bár kínos, de ilyen is van.

2013. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!