Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák/anyukák! Akik súlyfel...

Kismamák/anyukák! Akik súlyfelesleggel kezdtétek a terhességet, mikor éreztétek egyértelműen a baba mozgását?

Figyelt kérdés

Kb. 12kg felesleg van rajtam.Minden nap érzek gyengén ott valamit,de nem tudom azt mondani egyértelműen,hogy a baba az.

16+3 kismama.


2013. aug. 3. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mennyi felesleg van rajta, de van bőven. az első lányomat a 16. héten éreztem konkrétan, a 2.at már a 13 héten!
2013. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is a megszokott súlyomnál 12 kg-mal többel esetem teherbe. Már a 14-15. héten éreztem, pedig első baba.
2013. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia! 104 kilóval kezdtem és 14. héten :)
2013. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a gyenge valami már Ő :)

Ha eddig ilyen érzésed nem volt akkor legyél benne biztos!!!

2013. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Es utana kinek sikerult leadni?

koszonom a valaszokat :)

2013. aug. 3. 19:42
 6/11 anonim válasza:
Én 85 kg-al kezdtem a terhességemet,most 91 vagyok sajnos, 15 hetes, elég alacsony is vagyok úgy hogy kb. 25 kg súly felesleggel indultam. Én még nem igazán érzek mozgást, nektek milyen, mihez hasonlitható? :)
2013. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
99-cel kezdtem, most 103 vagyok, a babát a 16. héttől éreztem, bizonytalanul (első baba), a 20-21 héttől egyértelműen. Nem csak a súlyfeleslegtől, hanem a méhlepény tapadásától is függ. 24. hkm
2013. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

en is 85el kezdtem,most olyan 87 lehetek.Nekem hatul tapadt,ugy tudom az ebbol a szempontbol jo :)

En nem buborekolast erzek,hanem pici motoszkalasokat :)

2013. aug. 3. 22:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia:) az elsőt kb 22 hetesen éreztem biztosra mellso fali volt a lepeny gondolom az is felfogta,most 9 hetes vagyok a másodikal kíváncsi leszek?!:) az érdekelne meg h én is túlsúlyban lettem terhes a másodikkal konkrétan annyi vagyok mint az elsővel szuleskor:/ érdekel h ig is sokat fogok hizni vagy csak a baba súlya lesz?mennyire vizesedtek,vérnyomás rendben,és mennyire nehéz túlsúlyban a szülés???most 101 kg vagyok
2013. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A súlyfeleslegnek semmi köze ahhoz, hogy mikor kezded érezni a baba mozgását. A mozgást belül, a méhed falán érzed, ott pedig nincsenek zsírpárnák :)

Kívülről persze később érezhető/látható a mozgás, ha zsírpárnák vannak hastájékon.

2013. aug. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!