Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhösszehúzódásra eldeformálód...

Méhösszehúzódásra eldeformálódhat a pocak? Vagy ezt a baba helyezkedése okozza? 32 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Naponta többször történik ilyen.
2008. jún. 27. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

szia

én 36hetes vagyok.nekem olyan keményedéseim vannak, hogy szinte kocka tőle a hasam.egy nagy kocka csomóba gyűlik össze.(húúú, nemtudom mennyire vagy vizuális típus )

boldog babavárást

2008. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Nekem is volt ilyen, egészen kirajzolódott a baba háta/feneke a hasam egyik oldalán, a másik oldal meg egészen belapult. Nekem legsűrűbben akkor csinált ilyet, ha pisilnem kellett és attól bekeményedett. Pedig szedtem 3*2 MagneB6-ot.
2008. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!De nem korai ez még, ha sokszor előfordul?24 órából 22-t fekszem, mert nyitott a külső méhszájam. Aggódom.Én is max adagot szedek a magnéziumból.Dokihoz hétfőn megyek.
2008. jún. 27. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szio az a babád aki fészkelödik és fura formákat vesz fel a pocid hu és még mi lesz ez után én néha ugy érzem mindjárt ki jönn.És ugy kifesziti magát sose tudom milye az de a multkor le kelett simiznem mert már fájt .37 kismama.De lehet az méh összehuzodás nekem nem volt még de szerintem ö az .nem szokot olyan lenni mintha a böröd alatt valami elindulna és még láttod is ahogy megy.
2008. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!De, volt már olyan, h a bőröm alatt közvetlenül, mint egy kis gyík, hullámzott. Szerintem a kis kezét vagy lábát húzogatta.:)
2008. jún. 27. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor tutko hogy a babád volt amugy nekem is nagyon sokat mozog szinte csak egy pár órát van nyugiba és azt sem össze függő időben.Sok boldogságot a picurhoz (ngyon jó érzés mikor ficánkol,sajnálom a papákat,hogy nem élhetik át annyíra mint mi nők )Őrülök,hogy nőnek születtem.
2008. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én decemberben szültem lés az utolsó 2 hónapban én is ezeket a tüneteket produkáltam amit te. ne izgulj, ez teljesen természetes. Az lenne a baj, ha nem látnád a pocid mozgását. Nekem volt, hogy teljesen elvándorolt az egész hasam az egyik oldalra. Nekem a 33. héttől volt nyitva a külső méhszáj, de nagyon nem foglalkoztam vele. Szülés elött 1 héttel még 6 órán keresztül mászkáltam a Westendben és csak 5 nappal jött elöbb a babuci. De szerintem azért nem árt vigyázni és nagyon jól teszed, hogy pihensz!!!!!!!



Dia

2008. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a masodik babámmal vagyok a 10. hétben.

Még mindig emlékszem, ahogy a Kislányom fészkelődött a pocakomban. Sokszor mesélem Neki is, hogy a kis sarkát milyen gyakran éreztem a bordám alatt. Szabályosan ki lehetett tapintani. A férjemmel imádtuk nézni micsoda mozgása van. (a mai napig is nagyon mozgékony:-)

Hááát? Néha kellemetlen is tud lenni, de meglátod, erre nem sokáig fogsz gondolni!

Boldog babavárást!

2008. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok, és hasznos válaszokat írtok!Én mr ülni is alig merek....pfff.
2008. jún. 27. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!