Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség első 3 hónapjára...

A terhesség első 3 hónapjára mennyire jellemző az aluszékonyság?

Figyelt kérdés
2007. szept. 26. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknál jellemző. Másoknál meg nem. Nem vagyunk egyformák, de a terhesség elejére jellemző tünetek között szerepel az aluszékonyság is.
2007. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fáradékony vagyok én is, de sokan megnyugtattak, hogy ez normális és többeket végigkísér a terhesség egész ideje alatt.
2007. szept. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is nagyon aluszékony voltam.amikor beléptem a 4.-ik hónapba egyből elmúlt.viszont a 7. hónaptól ismét jellemző volt,hogy sokat aludtam
2007. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 7 hetes, de minden délután muszály aludnom 1 órácskát, mert annyira álmos vagyok. Ez mindenkinél más, de az sem baj, ha aluszékony vagy és az sem ha nem. Amúgy teljesen normális, és ha tudsz,akkor pihenj mindig amikor jól esik.
2007. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is és az összes általam ismert kismama mind átesett ezen az aluszékony időszakon. Szerintem jellemzőbb mint a hányinger! Amennyit csak tudsz , pihenj! Jól fog esni egy kis szundi!
2007. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Most vagyok a 12. hétben és rám nagyon jellemző volt eddig és most is az aluszékonyság, ha délután nem tudok aludni egy kicsit, akkor már kora este úgy érzem magam, mintha agyonütöttek volna...

De mondjuk az is tény, hogy nálam az összes létező tünet megjelent már.

2010. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!