Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szivárogna a magzatviz azt...

Ha szivárogna a magzatviz azt észre venném? Ha tényleg szivárog akkor azzal az orvos mit tud csinálni, hogy abba maradjon?

Figyelt kérdés
hisz még korai lenne,most vagyok 29 hetes
2009. okt. 25. 16:09
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és pár napja annyira erős és kivülröl is látszolagos a baba mozgása,ez nem gond?a hasam furscsa formákat ölt kivülröl.
2009. okt. 25. 16:12
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha igy felsz jobb ha minel elobb elmesz orvoshoz es o megvizsgal o megis csak jobban latja a dolgokat.

En ugy tudom hogy ha a burok megreped akkor az mar nem jo a babanak mert fertozest kaphat. De ezt megis csak egy orvos jobban tudja

2009. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne úgy képzeld el, hogy elfolyik a baba mellől a magzatvíz, és ott van minden védelem nélkül, mert amíg a lepény egy helyen van (tehát nem szakad le, de ezt úgyis érzi az ember lány mert nagyon fáj és véres a "víz" , ami belőle jön), addig folyamatosan tölti és tölti újra a magzatvizecskét. Ilyenkor valamit szoktak azért tenni, de nem tudom pontosan mit? Lehet van valami gyógyszer...de szerintem nagyon kevés esetben szivárog , és gyakran össze lehet keverni a nyákdugóval. viszont a magzatvíz melegebb, és a dugó általában "kocsonyásabb"

2009. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ha megreped a burok,azt uh-val látja az orvos?azt hiszem,holnap reggel elmegyek orvoshoz.
2009. okt. 25. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
mit tapasztalsz? Bár nem vagyok doki, az bizti, hogy őmeg tudja állapítani, csak kíváncsi vagyok...
2009. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
állítólag lehet kapni magzatvíz érzékelő betétet, patikában. én sajnos nem kaptam, így nem is tudhattam, hogy 3 napja szivárog a magzatvizem, mire kórházba mentünk szülni..... csak a szerencsén múlt, hogy nem lett baj, mivel fertőzésre kúpot szedtem...38. hétre született a babám. Mindenképp menj dokihoz!!!!!!
2009. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
annyit tapasztalok,h igen van vizszerü folyásom,meg legutobb az uh-n is kevesebb volt a magzatviz.meg fájdalmas mozgásai vannak a babámnak.
2009. okt. 25. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha erőteljeseben rugdos, az természetes, már nagy a babád 29 hetesen, fájdalmas tud lenni. Mi még csak 24 hetesek vagyunk, de nekem is van, hogy olyan erőset rúg már, hogy szinte fáj.
2009. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!