Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 3 hónapos...

Lehetséges, hogy 3 hónapos terhesen folyton sütit és csokit kívánok, és csak attól jó a hasam, minden mástól rosszul leszek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, de attól még nem jó...

Elégg veszélyes, mert gyorsan hízol tőle + esélyes egy terhességi cukorbetegség kialakulása. (Természetesen nem 1-2 nap alatt, de ha hetek óta tart, akkor igen.)

Nem tudok okosat mondani, mert nekem mázlim volt, én pont az édestől lettem rosszul.

2013. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én húst ettem hússal és savanyúsággal az első 3 hónapban. Ha nem jutottam hozzá az adagomhoz, elkezdtem szédülni. Pedig nem vagyok nagy húsevő, jó ha heti 1-szer eszem húst. A baba húst akart, a tiéd édességet szeretne :) Majd elmúlik a kívánósság :) Ha nagyon zavar, vagy félsz hogy meghízok akkor egyél helyette fagyasztott gyümit, ilyen melegben az még jobban is esik!
2013. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy egyáltalán kívánsz valamin.Én 3-4 hónapig szinte csak HT kekszen és ásványvízen éltem, mert minden jött vissza.. :(

De ne aggódj..el fog múlni..addig pedig egyél amit jól esik.Néhány gyümölcsöt ha tudsz, legalább iktass be 2 süti közé!! ;-)

2013. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
figyi, mindig más van amit kívánni fogsz , ha azt kívánod az esik jól annak a bébinek, sebaj! egyed, én elejében, mit elejében vagy 2hónapig... kb5-6 gömb fagyit ettem a vérképem a mai napig jó, cukrom i s rendben, összesen 8 kilót híztam és már a 33.hétben járok, pedig azthittem majd jól behízom magam mert rengeteg édeset zabiztam.-))) majd leadjuk ha futkározunk a drágák után.-) boldog babavárást!
2013. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!