Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Lehet 6 hónapos...

Lányok! Lehet 6 hónapos terhesen kertet ásni és virágot ültetni ha keményedésre hajlamos a hasam?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem 10 perc elég az olyan kertészkedésből, amikor folyamatosan hajolni kell.
2013. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
KErteszkedni, viragot ultetni lehet, de a megterhelo munkalatokat ne vegezd, tehat az asot mar nem szabad,mivel nehez fizikai munka pl.
2013. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet te érzed mikor elég, én nem tudtam akárhogy ültem, görnyedtem, nyomtam a hasam, fájt keményedett, nem lehet úgy virágot ültetni...vagy hát attól is függ hova akarod én most kertről beszélek ha asztalnál ülve átültetsz pár tövet másik cserépbe az természetesen nem kellemetlen de én hajolgatni meg összegörnyedve ülni térdelni stb. már nem tudtam a nyáron. (szept szültem)
2013. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érezni fogod, ha nem bírod. Én nagy vígan mentem kapálni, mikor terhes voltam, erre öt méter után feladtam, mert kőkemény lett a hasam végig. Érdekes, mert a lapátolást meg simán bírtam.
2013. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!