Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan gondom lenne h tegnap...

Reni0929 kérdése:

Olyan gondom lenne h tegnap megnézett a nőgyógyász aki közölte h olyan erős fertőzésem van amit az utolsó pillanatban csíptünk el! (folyás miatt mentem) Mennyire okozhat gondot a terhességnél? Most vagyok 19 hetes

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fertőzés? (És miért nem az orvost kérdezed meg?)
2013. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen jellegű fertőzés. Bizonyos fertőzések, ha feljutnak a méhbe, károsíthatják a magzatot, mások pedig ártalmatlanok. De erről inkább az orvosodat kérdezd és ne olvasgass ezzel kapcsolatban rémtörténeteket a neten, mert biztos lennének bőven, de szerintem nekem most erre nagyon nincs szükséged!! Remélhetőleg nem lesz semmi gond! Drukk!
2013. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs, nem nekem, hanem NEKED! :)
2013. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

megkérdeztem azt mondta zárt a méhszáj nem juthatott fel a babához.

a papírra meg csak annyi van írva h bő trich. fluor és klion d 100 at kaptam rá.

2013. aug. 5. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor gomba. Gyakori, de mindenképp kezelést igényel. Ha esetleg később észreveszel hasonlót, hamarabb fordulj orvoshoz. Nem lesz semmi gond, ne izgulj! ;-)

- 2. válaszadó voltam újra -

2013. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de ha trich. fluor, akkor gyanítom, a trichomonas nevű egysejtű lesz, ami sajnos okozhat koraszülést, ha feljut. [link]

Szedd rendesen a gyógyszert + valami bélflórapótlót, kerüljétek a nemi érintkezést és szerintem a párod is irasson fel és szedjen végig egy kliont. Mihamarabbi és teljes gyógyulást kívánok!

2013. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!