Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó folyás, másnak is van...

Állandó folyás, másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, de amióta először megjött, folyamatosan voltak folyásaim, elég erősek. Szerintem öröklött ez a dolog, mert anyukám is mindig ezzel szenvedett. Mindig tisztasági betétet kell hordanom, anélkül élni sem tudnék. Néha már annyira nagy a folyásom, hogy többször tisztasági betétet kell cserélnem. Ez normális? Most meg a napokban, szó szerint mintha savas folyadék folyna, annyira éget és nem áll meg, mint a pisi...Tampont használok és krémekkel kenem magam, mert menni alig bírok a fájdalomtól, száraz, fel van dagadva, vörös, ég. Van még jódos kúpom, azt fogom most betenni. És kérek időpontot a nőgyógyászhoz is, de nem tudom mikorra fogok kapni, addig is érdekelne a véleményetek. Az lenne még a kérdésem, hogy kb 3-4 éve minimum nem láttam a dokim, mert egy másikhoz jártam egy időben, aki azonnal tudott fogadni ha gondom volt, de ennél szeretnék maradni mindenképp. Ez gáz? Ráadásul ez egy tinédzser ambulancia, viszont szoktak nála szülni 20 felett is. Járhatok hozzá nyugodtan, nem? Vagy hogy van ez? Meddig lehet egy ilyen dokihoz járni? Mert én nála szeretném majd megszülni a gyermekeimet is.

2013. aug. 1. 00:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Most látom, nem hűtőben volt a kúp. Tiszta híg. Visszatettem a hűtőbe, így még felhasználhatom?
2013. aug. 1. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!