Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés, magzat elvesztése...

Vetélés, magzat elvesztése milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok és bár semmi problémám,(egy fájdalmasabb hasgörcsöm,nyilalásom volt idáig)sosem volt még csak terhes tünetem sem,de mindig attól rettegek hogy valami baj van oda bent.De azzal nyugtatom magam hogy azt meg érzeném. Valóban így van vagy lehet hogy nem alaptalanok a félelmeim?
2013. aug. 5. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A vetétélés erős görcsökkel vérzéssel járhat, de az is lehet hogy tünet mentes és csak az uh-n derül ki. Azonban a hasba nyilaló fájdalom, és az enyhe görcs normális, azt jelzi hogy növekszik a méhed. Ahogy az is hogy nincs tüneted. Sok nőnek nincs, ez nem jelent semmit. Ne aggódj minden rendben lesz. boldog baba várást.
2013. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 málna_ ***** válasza:

Tényleg végig akarod parázni a hátralévő időt? Semmi tüneted nincs, miért lenne baj?


A vetélés általában erős görcsökkel, vérzéssel jár, ezt észrevennéd.

17hkm

2013. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vetélés nem normális, ne azt vedd alapul. A legnehezebb para időszakon már túl vagy. Kedvesem ne a vetélés tüneteit hajszold, hanem gigyeld az első rúgásokat:-)


33hkm

2013. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben,próbálom én is elterelni a gondolataimat ezekről de nehéz.Főleg azért mert még "nem ad jelet magáról".Ha már rugdosna nap mint nap akkor nem lenne gond,de így...és főleg h rég volt már 12.heti UH és soká lesz még a 20.hét :)

Köszönöm a válaszokat :)

2013. aug. 5. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!