Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vastablettától szorulásom...

Botika181 kérdése:

A vastablettától szorulásom van! Amikor elmegyek Wc-re akkor barnázásom van! Lehet az erőlködéstől? De ez nem mindig van

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
hány hetes vagy? szorulástól elvileg nincs barnázás.
2013. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is mindig szorulásom volt tőle, de barnázást ez nem okozhat. Menj el orvoshoz.
2013. aug. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16 hetes
2013. aug. 7. 08:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Az orvosom kifejezetten a femibion vasat javasolta nekem, mert hogy az nem okoz szorulást. Igaza lett, hónapok óta szedem és nincs semmi bajom tőle. Esetleg próbáld meg te is. Vény nélkül kapható akármelyik patikában. A barnázásról beszélnék a dokimmal a helyedben, nem jó hír. Erőlködni pedig szigorúan tilos. Sok rost, folyadék, sok séta, és jön, ami jön! Nem szabad nyomni!
2013. aug. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De csak akkor van és utána meg is szűnik épp hogy van !Már voltam vele dokinál baba rendben van! :)Ez a femibion kimondottan vas tabletta?Mert láttam van belőle több kiszerelésben is!400-as 800-as melyiket vegyem?Köszi
2013. aug. 7. 08:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, a 400 és 800 az terhességi vitamin, a femibion olyat is gyárt. Én nem erre gondolok, hanem a Femibion - vas -ra. Ebből csak egyféle van :) Így néz ki.


[link]

2013. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ohh rendben köszönöm! :)
2013. aug. 7. 08:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, kívánom, hogy segítsen! :)
2013. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ên is így jártam a vastól!

A dokim azt mondta, hogy akkor szedjem 2-3 naponta. Helyreis jött:-)

33hkm

2013. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem már magától a terhesvitamintól is lett...

A barnázás nem normális, nézesd meg magad. A kettőnek nincs köze egymáshoz.

2013. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!