Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külföldön élő kismamák!...

Külföldön élő kismamák! Nálatok is ekkora hisztéria van a H1N1 körül?

Figyelt kérdés
Nálatok is javasolják a terheseknek az oltás beadását? Beadatjátok?
2009. okt. 26. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat en is kulfoldon elek de itt nem sietik el a dolgot az biztos. :( Pedig en mar ket hete varom, hogy a francos listara keruljek es beadjak az oltast mert nemsokara utaznom kell uzleti utra es rengeteg emberrel leszek kapcsolatba, tomeggel a repteren stb. Ugyhogy nagyon nem szeretnem elkapni. De egyelore csak varok. Jovoheten felhivom a dokit ha addig nem jelentkeznek, hogy menjek oltasra. Egyebkent Angliaba elek.

23 hetes kismama

2009. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
m.o.-n a legtöbb orvos nem javasolja... és én még nem is hallottam olyan kismamáról aki beadatná. itt a fórumon egyébként olvashatsz róla,szinte mindennap téma.
2009. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én Romániában élek, a főnököm állandóan a H1N1-el idegesít, hogy adassam be. Az orvosom lebeszélt róla. Anyukám is azzal szekál, hogy minden télen nagyon beteg szoktam lenni, az öcsém most is otthon 39 fokos lázzal fekszik. Én egeylőre maradok a sok C vitaminnál, a sok gyümölcsnél, a teánál, nem puszilózok, nem piszkálom a számat a kezemmel, folyton kezet mosok és igyekszem kerülni a tömeget.


26 hetes kismami

2009. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Én is Romániában élek, és én sem adatnám be magamnak a H1N1 elleni oltást, úgy olvastam veszélyes lehet a magzatra, nem kockáztatok. Inkább marad a vitamindús táplálkozás és a tömeg kerülése.

25 hetes kismama

2009. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En Daniaba elek es itt nem ajanljak, mert allitolak meg nincs alaposan kivizsgalva a vakcina es ezert taralmazhat elo de legyengitett virusokat, ami veszelyes lehet a magzatra. Ugyhogy inkabb maradok a sok zoldseg/gyumolcs meg vitamin mellett.
2009. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En most pont nagyon beteg vagyok, de nem a H1N1-el szerencsere.Ez egy masik "nagyon kellemes" infulenza :)

Ahogy irta az elso valaszolo Angliaban nem sietik el a dolgokat.....

1.5 hete beteg vagyok de a dokim meg nem fogadott....

errol ennyit!

Mult evben talan nagyobb felhajtas volt korulotte.

En nem hiszem, hogy beadatom.4 nap mulva repulok haza latogatoba 10 napra.

Az utra fertotlenito zselet viszek es megeteszek tobb ovintezkedest.

Remelem nem lesz baj :)


Egy szinten Angliai 23 hetes kiamama :)

2009. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én tavaly ilyenkor voltam terhes (a kisfiam idén márciusban született). Szóval tavaly elmentem a dokihoz, hogy oltsanak be. Azt mondták, hogy kismamákat és gyerekeket 6 éves korig nem oltanak. Egyébként Németországból írok. Szerencsére minden jól ment, kisebb megfázásoktól eltekintve.
2009. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

olaszorszag: totalis a hiszteria. ma a munkaorvos jott ki a ceghez es aki kerte a vedooltast, annak beadatta a munkaado. termeszetesen en nem akartam. ismerek viszont kismamat, aki beoltatja magat, de a tobbseg fel tole.

tehat a panik nemzetkozi.

boldog es influenzamentes babavarast mindenkinek!

20+2km

2009. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!