Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb terhességi...

Melyik a legjobb terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Következő alkalomra okosabb legyek,ezért kérdem, már próbáltam párat,de most folyamatosan pozitív volt Clearblue (sima),facelle, X epil, vaterás,ilyen épppen csak,halványan,de látszik a csík,aztán jól pofáraestem 1 hét után megjött,szóval nem szeretnék így járni,egyértelmű tesztet keresek,nem szellemcsíkos,száradási csíkos,árnyékos stb.
2013. aug. 7. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt a teszteddel semmi gond. Gyakran előfordul, hogy megtermékenyül a pete, de nem tapad meg, hanem a menstruációval (ami esetleg késik) kiürül a méh. Ha halvány a csík, alacsony a hormonszint, ez is utalhat arra, hogy nem marad meg a terhesség.

A halvány teszt után érdemes 3-4 nap múlva még egyet csinálni, hogy erősödött-e. Ha nem, azon sajnos nem lehet segíteni.

2013. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha a halvány csík rózsaszín, akkor az pozitív, bármilyen halvány is. A terhességed pedig biokémiai terhesség volt sajnos.

nagyon gyakran előfordul, sokan észre sem veszik.

2013. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából már nem először járok így,persze a korai tesztelés átka,de adjatok tippet,melyiket vegyem ami tutifix és egyértelmű :)
2013. aug. 7. 14:31
 4/12 A kérdező kommentje:
Teszek képet.
2013. aug. 7. 14:31
 5/12 málna_ ***** válasza:
szinte bármelyik teszt jó, ha terhes vagy, ki fogja mutatni. nekem a sima vaterás simán kimutatta már mensi előtt 2 nappal is..
2013. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Már magam sem tudom :(


[link]

2013. aug. 7. 14:35
 7/12 málna_ ***** válasza:
ezek negatívak
2013. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor mi a csík minden?
2013. aug. 7. 15:03
 9/12 anonim ***** válasza:
ezeken van csik ezek pozitívak, valószinüleg korai vetélés volt. Ennek oka lehet hormonális ha többször volt. Ki kéne vizsgáltatni. lehet csak egykis progeszteron pótls kell és megmarad. Járj utána.
2013. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi,van két fiam és sajnos volt már missed ab-m. Egészen biztos voltam benne h babát várok,egész héten görcsölt a hasam,nagyon fájt a mellem mint minden terhességnél eddig,aztán meg sajna megjött.Csak nem tudtam én láttam e rá a csíkot vagy mi van.3.babát tervezzük aztán el is köttetem majd magam amúgy.
2013. aug. 7. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!