Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nem rég szültetek hány...

Akik nem rég szültetek hány db eldobható bugyit, bugyit, te na betétet vittetek? Ha viszek mellszivót, akkor jó a tejtároló pohár, vagy ti mibe fejtétek a tejet a kórházba?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vittem 5 darab eldobható bugyit és 3 darab normál rendes bugyit. Betétből vittem 10 Tena lady-t és egy 20 darabod más márkájút, amit most nem tudnék megmondani mi volt, mert nem figyeltem meg, csak megvetettem és behozták, mert a Tena kevés lett nekem. Szerintem jó a tejtároló pohár, bár nem tudom, mert én soha nem fejek és bent sem fejtem. A lányom indította be a tejem és igény szerint szoptatom és tök jól beállt a kereslet-kínálat. Most vagyunk 5 hetesek pénteken. :)
2013. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 db eldobhatót vittem, meg 2-3 simát, de csak az eldobhatót használtam végül. Betétnek a márkáját nem tudom, egy nagy csomag volt, de abból még kellett utánpótlás. Mellszívót nem vittem, azt csak később vettünk.
2013. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 csomag bugyit vettem. Azt hiszen 6 db volt így. Nekem nem kellett a vastag Tena. Elég volt az éjszakai Allways is.
2013. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mire belövell a tej, addig ki is raknak a kórházból, emiatt a Margit-ba pl. nem kell vinni mellszívót.
2013. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 db nagyibugyi,2 csomag nagyméretű betét plusz egy normál,eldobható bugyi szinte pénzkidobás de ez egyénfüggő,mellszívót sem a korházban sem itthon nem használtam.tapasztalatom szerint kézzel könnyebb fejni :)
2013. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!