Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szules utan mikor adjatok oda...

Szules utan mikor adjatok oda a penzt a dokinak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A varrat szedés után.
2013. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a zárójelentésre szoktam cserélni a borítékot. :)
2013. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én nem adtam, mert annyira megalázóan viselkedtek velem, hogy eszem ágában sem volt adni. Előtte akartam, de ezek után...

15 órát vajúdtam, iszonyatos fájásokkal és magamon kívül üvöltöttem a fájdalomtól görnyedve, mert nem is tágultam és nem voltak hajlandóak fájdalomcsillapítót sem adni, csak az utolsó órában, amikor már majdhogynem a tolófájások jöttek. Folyamatosan kiabáltak velem, hogy kussoljak és fogjam már be, mert más egészséges kismama agyára megyek és nem vagyok normális. Teszem hozzá, én is egészséges voltam és semmi bajom sem volt, csak a fájdalom. Nem akartak hagyni felkelni és kötelezni akartak a fekve vajúdásra, holott úgy egyből görcsbe húzódott az egész testem és ha felálltam egyből jobban éreztem magam és jobban is jöttek úgy a fájások, ergo hamarabb megszültem volna. Fekve csak a fájdalmat éreztem, de nem úgy ahogy kellett volna... Aztán kiharcoltam, hogy felállhassak és rá fél órára meglett a lányom...

5 hetes kislány anyukája.

2013. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Atyaég utolsó! ez hol volt?
2013. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Baross utca I.számú nőgyógyászati klinika
2013. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah és mellesleg orvos egyáltalán nem is látott, csak a rezidens orvos jelölt és a szülésznő. A dokit akinek a neve a zárójelentésemen volt rajta, még csak látni sem láttam.
2013. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úristen, szegénykém, borzasztó lehet így átélni egy szülést. Mi a varratszedéskor fogunk adni pénzt az orvosnak, bár nincs fogadott orvosom. A gondozóorvosom pedig akihez a kórházba járok TB alapon, mostanában megalázóan beszél velem, amióta megtudta hogy van szülésznőm, de őt nem fogadom fel. Remélem nem ő lesz ügyeletben, bár orvosnak nagyon jó, de már befeszül minden idegszálam ha meglátom. Közben látom már azt is, hogy a szülésznők és orvosok között is vannak feszültségek, és a legnyugodtabban akkor tud szülni egy kismama lelkileg, ha kinyitja a pénztárcáját és van orvosa és szülésznője is. Bár a probléma inkább az orvosokkal van. Következő terhességemnél ha megengedhetem majd magamnak, mindkettő lesz, ha nem akkor inkább egyik sem.
2013. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Undorító ami folyik ezen a téren ebben az országban! !! És fogadott orvosod bánt így veled vagy az ügyeletes? ?? Mondjuk mindegy is mert nincs mentség arra ahogy veled viselkedtek :-(:-(:-( Nekem van fogadott orvosom de a terhesség folyamán láttam/hallottam hogy bizony már manapság szülésznőt is ajánlatos fogadni . De az sem mindegy, hogy kit mert én is hallottam h.vannak feszültségek a dokik és szülésznők között. Így megkerdeztem kerek-perec az orvosom h.o melyik szülésznővel szeret együtt dolgozni. Kaptam egy nevet/tel számot és felfogadtam. Most fogok szülni. ...hát nagyon remélem h.megéri ha már erre "kényszerítenek "...
2013. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ügyeletes volt, nem fogadott. Az nem bánt volna így velem, az tuti.
2013. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!