Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Hátsó fali placenta alsó...

"Hátsó fali placenta alsó szélén 36x13 mmnagyságú echoszegény terület". Mit jelent? Mitől lehet? Mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés
Nem tapadt meg jól a placenta?
2009. okt. 26. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyit jelent, hogy nem veri vissza a szövet az uh rezgéseit, magyarul nem lát oda, más a szövet sűrűsége.

Valószínűleg egy ciszta, ami koraterhességnél gyakori és felszívódik. Hányadik hétben vagy?

2009. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszzi szépen!

14+2 napos. Ez még belefér? Akkor nem a placenta tapadásával van gond? Esetleg felfázás , vagy gyulladás okozza?

2009. okt. 26. 23:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom kisterhességnél normális. 6 hetes UH-n is megvolt? Kisebb lett azóta? Doki mit mondott rá? Nem a tapadással van gond az tuti.
2009. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom: A 6 hetes Uh-n a doki, úgy számolta, hogy 5 hetes vagyok. "9 hetesen", 9+3-nak mondott. Most "13 hetesen" 14 hetes vagyok. A 6/5. héttől a 12. hétig Duphasztont szedtem. A nyáron volt két apró cisztám.
2009. okt. 28. 12:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Placentalevállás volt. Mára rendbejött.:) Köszi a segítséget.
2009. nov. 3. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!