Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egészségügyben dolgozom, ahol...

LN09 kérdése:

Egészségügyben dolgozom, ahol MRSA-s, és különböző magzatra veszélyes betegségek fordulnak meg. Szeretnék táppénzre menni, a nőgyógyász ad javslatot? 4-5 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a sógotnőm bio laborban dolgozott, amikor pozitív lett a teszte másnap a dokinál volt, azóta sem tette be a lábát a munkahelyére, ez nem játék, azonnal írasd ki magad, és ha a doki nem akarja, akkor keress másikat, bár a legtöbb orvos nem szokott problémázni.
2009. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
te jó ég!! ne vedd tőlem ezt rosszindulatnak, de pont egy egészségügyi dolgozó nem tudja, hogy mi káros és mi nem a babájára?? engem a nődoki állandóan ki akart írni, a háziorvossal együtt, pedig mondtam, hogy én dolgozni szeretnék. Ráadásul nem is "fárasztó" vagy veszélyes munkaköröm volt. Ha bemegy egy kismami a nődokijához és közli, hogy doktor út/nő írjon ki legyen szíves, a doki még az indokot se kérdezi meg. Vérezget-azt ennyi....ááá hangyából elefántot!
2009. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmonod milyen munkakörben dolgozol- maga ajánlja fel, szerintem...
2009. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jajj, félre ne értsetek!!! Hogyne tudnám, hogy veszélyes!!!

Csak azért kérdezem, hoy ez már nyomos indok, hogy ha holnap megyek hozzá, kiírjon?

Hogy működik? Ha holnap megyek hozzá, csütörtökön már nem kell mennem?

2009. okt. 27. 09:13
 5/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul PCO-s és pajzsmirigy beteg. Ez már szerintem indok. Nem?
2009. okt. 27. 09:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
igen kiír, de ha ma sem mész/megy, mert nem egyértelmű kinek a nevében kérdezel, akkor visszamenőleg is kiír.
2009. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Amint igazolódik a terhességed, azonnal adhat javaslatot.
2009. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
jól van :) elég szép dolgokat írtál össze "bizonyítéknak" , ebből már 1 dolog is elégséges ahhoz, hogy kiírjon...Ahogy Te szertnéd úgy ír ki. Ha csütörtöktől, akkor csütörtöktől. Nem tudom, milyen munkarendben dolizol, de ha pl. szabadok a 7végéid, akkor akár 7főtől is kérheted...
2009. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász ad javaslatot, amivel a háziorvos kiír.

Ha nem adna, akkor a háziorvos max. 2 hétre vehetne Tp.-re, mert ettől hosszabban csak szakorvosi javaslatra tarthat Tp.-n.

2009. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor asszem kiíratom magam jövő héttől.
2009. okt. 27. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!