Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este 3-4 órán át,30...

Aazsuzs kérdése:

Tegnap este 3-4 órán át,30 percenként jöttek a menzesz görcsnél erősebb görcsök, haskeményedés, derékfájás, aztán éjfélre abba maradt, azóta semmit nem érzek, mikor lehet ebből szülés?

Figyelt kérdés
39+3 napos kismama vagyok, és szeretném kérni a tapasztalataitokat, hogy fenti tünetekkel körülbelül még mennyi időm lehet a szülésig? Tudom, hogy ez teljesen egyéni, de azért várom a hozzászólásokat!

2013. aug. 11. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek jósló fájások.Az meg,hogy mikor szülsz attól is függ,hogy tágulsz.Én nehezen tágultam 2napig szenvedtem ezekkel a jósló fájásokkal meg még egy napot mire megszületett a kisfiam.De nekem csak ez a 2nap volt jósló fájás előtte nem volt.Én a jósló fájásokra azt hittem idő van.
2013. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem jelent semmit, mármint úgy értem, akár rá is húzhatok, vagy akár 2 nap múlva kibújhat a Babám?
2013. aug. 11. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első babánál nem volt jóslóm, 20 percesekkel kezdődött, ami egyre csökkent, majd az elsőhöz képest 28 óra múlva meglett a kisasszony. 2. babánál 3 órája voltak már a 41 betöltése után 5 perceseim, bementünk a kórházba(elötte semmi és mire beértünk szépen elmaradozott), hogy hátha erre majdnem indították. 4 napig vártam a kórházban a csodát, indítás elött 6 órával 2 perces "összeesős" fájásokkal elindult a kicsi fiam. :) Bármi lehet, bármikor :)
2013. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hete jóslózok, ma éjjel én is rendszeres keményedésekre ébredtem ismét, de semmi.
2013. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!