Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 38 h km? Ti is...

Hogy vagytok 38 h km? Ti is ezeket tapasztaljátok? Sűrű haskeményedés, Hüvelyfájás, gátfájás, derékfájás, jóslók sora. Mensi szerű fájások, és mintha izomláz lenne a hasamban?

Figyelt kérdés
A ti babátok is jóval kevesebbet mozog, és alig-alig csuklik, mint1-2 héttel ezelött??
2009. nov. 9. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan :-)! Ma voltam dokinál és azt mondta már nagyon lent van a babám, remélem hamarosan megszülök! Bár mozogni sokat mozog még, ma ctg-n majdnem lerugta rólam a tapadókorongokat :-))).
2009. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én még 37 hetes vagyok, de végre már tudom, hogy mi az a haskeményedés :o) Most, amikor már magnéziumot nem is szedhetek :o) Szóval ezt én sikerélményként élem meg, napi 5-6-7-szer szokott keményedni fájdalom nélkül. Hüvely, gátfájás még nincs, a jóslók inkább mensiszerűek körbe a derekamon, de azok is még nagyon haloványok, szinte csak érzem, de panaszkodni még nem kell rá, hogy fáj :o)


Várom azért, hogy mikor erősödnek meg egy kicsit jobban ezek a tünetek nálam is. Mondjuk a jövőhéttel kiegyeznék, akkor már csak 2 hétig kellene éreznem őket.

A babóm ma pont nem mozog annyira, de szerintem az eső miatt. A múltkor is ezt csinálta.


Könnyű szülést kívánok nektek!

2009. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!