Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok, kb 1hete...

30 hetes vagyok, kb 1hete eröteljesen, és nagyon sokat mozog a babám. Persze örülök, h sokat mozog. Ez jo? Vagy gond lehet? Remélem ez nem a koraszülés jele?

Figyelt kérdés
mellsö fali a lepényem,azért fura,maer elvileg nem szabadna nagyon erösen érezni.szinte fáj néha,és sokat mozog.a 20-as hetekben ezt nem tapasztaltam.
2009. okt. 27. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia én a 31. hétben vagyok ugyan ez van nálunk is elsőfali a lepény és a babám izeg mozog, de semmi jel nem utal koraszülésre, szerintem te se aggódj, ha nincs más tüneted. Azért fájhat néha, mert már nagyobb a kisember és ettől nagyobbakat rúg, nálam néha olyan, mintha a ház oldalát is ki akarná rúgni:)

Sok egészséget és boldog babavárást!

2009. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg semmi baj.Ahogy egyre kissebb heje van egyre jobban fogod tapasztalni, hogy itt-ott jól megrúg vagy megnyom. Az én babám is rengeteget mozgott, sokszor az utcán is hullámzott a hasam meg kinyomta a popoját.Nekem meg sem szünt ez az aktív mozgás már a műtőben voltam, amikor még mindig ficánkolt.38-ik héten szültem, úgy, hogy megbeszélésre császároztak. Ne aggodj semmiféle koraszülés nem lessz, a babád nagyon jól van, ha ennyit mozog. Az időjárás is befolyásolja őt odabenn. Sok szerencsét a babádhoz!
2009. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!ÉN 32 hetes vagyok.Én 1-1,5 hete érzem,hogy erösebb a babám.Olyan rúgásai vannak,hogy sokszor kellemetlen.Nekem eddig is sokat mozgott de most,hogy erősebb jobban érzem.Szerintem ez nem gond.Azt olvastam,hogy napi 10-15-szöri magzatmozgás a normális.Most is ficánka.A 20-as hetekben még csak kis mocorgásokat éreztem én is.
2009. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszönöm,a gyors válaszokat.akkor örülök,hogy sokat rugdal.
2009. okt. 27. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:

:D


Nyugi, a szülés jele elvileg pont az lenne,hogy lelassul:)Pihen a nagy napra,illetve órára:)

Abigél folyton mocorog,,bár én egy héttel nagyobb vagyok mint te:)Múltkor busszal jötte haza a munkahelyemről,trécselünk a barátnőmmel,erre Abi úgy döntött mutálja a hasam és kinyúlt XD,de nagyon durván én meg nagy hangosan elkiáltottam magam,hogy megtámadott egy szörny:DNem is néztek bolondnak:D

2009. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!