Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok.20 éve...

15 hetes terhes vagyok.20 éve szedek Tisasent székrekedésre. Állítólag nem lehet szedni mert alhasi vérbőséget okozhat. De a sexre és a fűszeres ételekre is ezt írják. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Van kifejezetten terheseknek valo szekletlazito, Laevolac-szirup pl, en is azt szoktam.
2008. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tisasent felejtsd el most pár hónapig..székrekedést természetes dolgokkal kell megoldani..amit a másik válaszoló írt jó..sok rostosgyümi , zöldség, kefír, és ha minden kötélszakad akkor beszélj orvossal..talán megkérdezhetnéd, hogy agyerekeknek való tamarin lekvárt szedhetnéd -e hiszen gyümölcskivonatokból van, egy kis kanál kell belőle, de orvost kérdezz, mert nem tudom, hogy terheseknek lehet-e?
2008. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szigorúan tilos a Tisasen szedése ilyenkor!Inkább egyél rostokat,gyümölcsöket,magvakat,vagy igyál herbáriában kapható keserűvizet.De jó a Laevolac szirup is.Inkább kérdezz meg egy patikust.

A szex jót tesz,a fűszeres kaja max.a bőrödön fog látszani.

2008. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
terhesség alatt tilos orvosi engedély nélkül gyógyszereket szedni!!!!!!!!!!
2008. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit kérdeznék, hogyhogy 20 éve van székrekedésed, nem mentél el vele dokihoz, ez egyeltalán nem természetes, valószínű hogy hozzá is szokott a bélrendszered a hashajtóhoz.
2008. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a teratológiát:0613632229 Itt megmondják,hogy milyen gyógyszer szedhető terhesen!
2008. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De sajnos többször voltam vele orvosnál de mindenki egy idő után széttárta a karját. Semmi szervi bajom nincs, renyhe a bélműködésem azt mondták. Jelenleg 29 éves vagyok. Eddig nem okozott gondot a gyógyszer szedése normális napi egy székletem volt tőle. Nekem most is megfelelne ez a módszer csak a terhességnek nem tesz jót.:((
2008. jún. 30. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!