Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csípős ételt mennyire szabad...

Csípős ételt mennyire szabad enni ha babát szeretnék?

Figyelt kérdés
Okoz gondot a sok csípős étel? vetélést vagy nehéz teherbe esést? Valahol olvastam, hogy a csípős étel segít megindítani a szülést és nem tesz jót a babának sem.
2013. aug. 13. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Nem ajánlják terhesség alatt, mert gyomorpanaszokat okozhat, pl. puffadást, mert ilyenkor más az emésztés meg az anyagcsere. De ha te bírod, eheted. Előtte meg főleg lehet enni.

Csak nyers húst, pasztörizálatlan tejterméket, penészes dolgokat nem lehet enni, illetve nagyon kell vigyázni a gyógynövényekkel és a fűszernövényekkel.

2013. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ananke ***** válasza:
Nekem épp tegnap csinált párom chilis babot,és nem sajnálta az erőset belőle.Isteni volt :) Ja és előtte is ettem erős ételeket.
2013. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. őszintén én is furcsálltam csak nagyon vágyok már babára. tejterméket amúgy se ehetek.
2013. aug. 13. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok és ugy eszem az erős paprikát mint más az édességet. Az első babámnál se volt semmi baj(unk) tőle.
2013. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!