Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 éves vagyok a 3. babánkat...

Botika181 kérdése:

34 éves vagyok a 3. babánkat várjuk! Down-kor teszteredménye pozitív lett! PAPP-A:1911, 00 miu/ml 0,52 MOM Szabad B-hCG:93,70 nmol/L 2, 04 MOM NT:1,9 Down-kor kockázata1:80 Edvards-kór kockázata1:30000 Lehet hogy beteg tényleg a babám?

Figyelt kérdés

Valaki akinek volt már ehhez hasonló eredménye írjon :)

Már eléggé el vagyok keseredve!



2013. aug. 5. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia.

En ugy tudom, hogy ez csak statisztika. Szerintem csinaltass egy komolyabb tetszet.

2013. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az első hsz.-t nem értem, statisztika?? de hát UH és vérvétel alapján készül a teszt!

én magzatvízvételre mennék.

2013. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen most pestre kell mennem genetikai vizsgálatra de legalább 2-3 hét mire időpontot kapok! :(

Ezek akkor nagyon rossz eredmények???

2013. aug. 5. 18:31
 4/13 anonim ***** válasza:
nem olyan rossz értékek, de ha beteg babát nem szülnél meg akkor mindenképp amniora menj el és ott biztos eredményt kapsz. minden jót és légyszi írd meg mi újság:)
2013. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem biztos hogy baj van. Egyik ismerősömnek 1:36 lett a Dawn szűrés eredménye, megcsinálták a magzatvíz vételt és minden ok volt. Ma már egy 3 éves egészséges kisfiú.
2013. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!Próbálok pozitívan gondolni rá ! :)Írok ha lesz eredmény! :)
2013. aug. 5. 19:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyèm 1:61 volt down kórra,megcsináltattam a magzatvíz vizsgálatot,nem lett semmi baj.Most 2 èves egèszsèges okos a kicsilányom.Ne aggódj neked sem lesz semmi baj.Ja ès 35 èves voltam.
2013. aug. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszike!Úgy legyen!Ma kértem időpontot szeptember 3-ra kaptam akkor leszek 19 hetes nem késő az már?És mennyire fájdalmas?Ha magán úton megyek akkor is el kell mennem a baross utcaiba?Magán úton ez kb mennyibe kerül?Csak nem akarom még 3 hétig stresszelni magam!köszi a választ!
2013. aug. 6. 08:38
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek azt mondták, hogy vetesse el a gyermekét, mert nagyon beteg. Többek közt a Down-t is kimutatták, de azt mondta megtartja a babát. Nagyon vágyott egy kislányra a fiai mellett, és ez a pici kislány volt. Megtartotta.Teljesen egészsége, gyönyörű és nagyon okos a lány!

Nem tudom mennyire rossz ez az eredmény, DE az utolsó pillanatig tarts ki! NE adjátok fel a reményt, hátha ...

Kitartást és minden jót kívánok!

2013. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem fáj,egy picit kellemetlen,kb.mint egy vèrvètel.Közben vègig nèzik ultrahangon a babát.Utánna pihenni,feküdni kell sokat ès plusz magnèziumot szedni.
2013. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!