Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen mitől feszülhet a...

25 hetesen mitől feszülhet a császáros heg, és keményedhet a has?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam UH a baba egézséges szépen fejlődik, ma pedig védőnőnél. Ott is minden oké volt. Ma délutánra azonban a két évvel ezelőtti császáros hegem kissé piros lett és enyhén feszül. Mozogni is nehezebben mozgok, mert húzodik feláláskor, és a hasam is keményedik. Iszom a magnéziumot és probálok minél többet pihenni. De nem tudom mitől lehet ez. Baba rendesen mozog.
2013. aug. 13. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak simán nő a pocakod, és most jobban feszül miatta a császáros heg? Ma nekem is jobban keményedik, gondolom a front miatt, én arra érzékeny vagyok. 25 hkm
2013. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A heg biztosan attól ahogy most nyúlik a bőr és ahogy növekszik a pocakod az is vele együtt húzódik. Azért nem kis műtét a császáros heg. Mutasd meg majd a dokidnak majd ő eldönti h mennyire lehet ez gond. De szerintem ez csak a szülést befolyásolhatja. A keményedés meg lehet a front miatt. Pihenj amennyit csak tudsz és ne erőltesd a hasadat. Már amennyire tudsz egy két éves mellett. :)
2013. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!