Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem előtt észrevette...

Terhességem előtt észrevette a doki, kisebb a méhem az átlagnál! Feszülhet, keményedhet ettől jobban, mint azoknak akiknek normális méretű a méhük? 19 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kisebb! Nagyon feszül, és néha fájdogál is, viszont hamarabb megéreztem a picit. :) Pihenj sokat és szedj magnéziumot!

Boldog babavárást! 16 hetes kismami

2008. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

MagneB6-ot szedek,csak mostanában (nem is pihentem)volt,hogy 30 percenként bekeményedett a méhem.mióta fekszem azóta,napról-napra jobb,de még nem az igazi:( Én is a 12.hét óta érzem mozogni,ami egyre erősebb:)

Neked is boldog baba várást!

2008. júl. 18. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Megint az előző vagyok. Remélem már megoldódott a problémád, de most azért írok, hátha hasznosat mondhatok. Most, hogy már túl vagyok én is a 20. héten, egyre inkább nem használtak a kereskedelemben kapható Mg készítmények. Mondtam a dokimnak, és felírt egy, a gyógyszertárban kikevert készítményt, amiben a Mg mellett Ca is van. Nagyon jó a görcsökre, keményedésekre. Leírom az összetevőket, ahogy a recepten volt, és ,ha érdekel, beszéld meg a dokiddal.

Magnesii citrici

calcii lactici

aa cgta decem (0,10)

Vehic

q.sat.ut.f.l.a.tabl.

Dent. tal. dos.No."C"(centrum)


Remélem, még olvasod.

Üdv!

2008. aug. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!Nagyon aranyos vagy!!! mindenképp kiírom ezt a receptet! Szerencsére már jobb a helyzet, bár épp most állok neki ki festeni a konyhát:( Remélem nem lesz semmi bajom sem a szagoktól és a fizikai munkától, de muszáj megcsinálni.

Még egyszer köszönöm, h nem felejtettél el ennyi idő után is. én is már a 23.hétben vagyok és hatalmas a pocakom:) Te már teljesen jól vagy?

2008. aug. 14. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Halihó!

Igen, jól vagyok, köszi. Sokat pihenek,és nekem is igencsak gömbölyödik a pocim. :)

Vigyázz magatokra! Ha létrára is másznál festés közben, nagyon óvatos légy! :)

2008. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de anyu rengeteget segített!! Igaz az a mondás,h Anya csak egy van:) Talán jövőhéttől tudok egy kicsit pihenni:) Ti is vigyázzatok magatokra:)
2008. aug. 16. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!