Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt ez 28 hetes terhesen?...

Mi volt ez 28 hetes terhesen? Nem korai?

Figyelt kérdés

Múlt éjjel alig birtam aludni, mert rettenetesen fájt a derekam és a baba (aki fejfekvéses) minthogyha a szeméremcsontomon kopogtatott volna. Sehogy nem volt jó. A hasam is fájdogált hol egyik, hol másik oldalon. Reggelre jobb lett, de a derekam most is fájdogál.

Ugye ez normális?

köszönöm.



2013. aug. 14. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, hasonló helyzetben vagyok. Arra ébredtem, hogy egész lent mocorgott, elég kellemetlen volt. Most is lent érzem. Nekem nem fáj a derekam sem a hasam. Remélem minden rendben velünk.

28+3 hkm

2013. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még igen, ha nem görcsölsz tovább, nem barnázol, akkor ne aggódj! Nekem is tegnap nyillalt, szurkált itt-ott, sőt ügyintézis közben majdnem el is ájultam, úgy levert a víz. Szerintem a front miatt van.
2013. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon furcsa mostanában, pár napja a közérzetem. Sokat keményedik a pocak, sokat ki is nyomja magát, itt fáj, ott szúr. Én arra gondoltam, hogy most fog sokat nőni a babó és azért van ez a diszkomfort érzés. Nekem is olyan lenn rugdalt tegnap este, teljesen a szeméremcsontom felett, párom is csak csodálkozott.

28+2

2013. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29+3 vagyok, nekem is nagyon szar estém és éjszakám volt. Szerintem tuti a front. Tegnap picit bevizesedtem, este már 7-től csak szenderegtem, bóbiskoltam, úgy is maradtam reggelig. Éjszaka többször ébredtem arra, hogy megfájdult az a felem, amin éppen feküdtem, közben oldalfekvésben még polcolni is próbáltam a lábaim... A legszebb az volt, h reggel 8kg-mal többet mutatott a mérleg, mint két napja, kisebb sokkot kaptam. Fél órán keresztül nézegettem magam a tükörben, hogy ez lehetséges-e. Aztán felkeltettem a párom, őt is ráállítottam, és neki is pont 8kg-mal többet mutatott, aztán el is csíptük, hogy alaphelyzetben 8kg-ot mutat... De ez nem is ide tartozik. Szóval szerintem tuti a front viselt meg mindenkit. Egy kis magnézium és pihenés segíthet!
2013. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi teljesen normális. Még van a helye a babának, így szeret produkciózni:-)

És akár a front miatt is lehet. Sőt, ami még ésszerű, hogy lassacskán a tested készül a szülésre (nyugi nem fogsz megszülni haarabb nem azt jelenti), helyeződnek el a csontok.


Én 34 hetes vagyok, és konkrétan 5 napja, 3 órákat alszom.

- fáj az összes izületem, újjaimtól kezdve a lábújjamig

-fáj a forgóm

-fáj a farcsontom

- forgolódok (semmi túlzással éjszakánként úgy 20x)

-fáj a hátam

- és a kislányom éjjeli bagoly, kb 3-4 fele alszik el:-)


Napközben is igen aktív.

Szóval nem elkeserítésképp, de lesz még kellemetlenebb is:-))))

Nagyon nagyon várom, hogy kijöjjön:P


Boldog babavárást:)

2013. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én még csak 25 hetes vagyok, nekem is egészen le költözött a babám. Most is éppen lent mocorog. :) ű

Szerintem minden rendben.

2013. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugtattatok! Egyébként is rosszúl alszok, de a múlt éjjel betett... Végül is én is a frontnak tudom be, mert ma végre hűvösebb van és ma még nem izzadtam le mint egy ló. Éjjel már 11-kor kilehetett csavarni a pólómat és a párnámat, és másfél óránként pisiltem.

De annyira fura volt ez a kaparászás a szeméremcsontomon, mondom menten kimászik :)

Boldog babavárást nektek is!

2013. aug. 14. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Tegnap nekem is szörnyű estém/éjszakám volt.

A derekam amúgy is szokott fájni, de most a hasam is fájt, annyira, hogy mozdulni alig bírtam. Szerencsére elmúlt 3/4 10-kor, úgy voltam vele, hogy ha 10-ig nem enyhül, irány a kórház.

Éjjel úgy 15x keltem fel, biztos a front szórakozott mindenkivel.

28+3 hkm

2013. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!