Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szellentéstől való hasgörcsö...

A szellentéstől való hasgörcsök okozhatnak bajt a terhesség alatt? Eléggé görcsöl és szurkál a hsam nagyon nehezen jön ki aminek ki kell jönnie. Bocsi a furcsa fogalmazásért.5 hetes terhesség

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmi gondot nem okoz! Nekem is elég vacak volt a gyomrom és a hasam is szokszor görcsölt a szél miatt. Nekem egy pohár enyhe kamilla tea segített sokat.

De próbáld ki az espumisan gyöngyöt, hátha segít. Vagy a Salvus vizet.

Pár hét és jobb lesz! Gratula a babához! :)

2013. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kèrdèst akár èn is kiìrhattam volna. Bár èn mâr 8 hetes terhes vagyok ès a róka is mindennapos! A kettõ együtt nem a legkellemesebb,remèlem jobb lesz idövel!
2013. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok sok gyümölcs ez a titok. Minden este eszem gyümit van amikor akár félkiló is lecsúszik, és attól minden reggel van eredmény, pedig most dupla adag vasat kell szednem egy ideje, ami nagyon megnehezítené a dolgokat. De a gyümölcs segít.
2013. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja 32 hetes kismama és 2 és féléves fiúcska mamája
2013. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia:-)


Egy kis sztori:


Imádom a retket, akár fehér akár piros. Nagyon sokat megettem belőle nyersen répával. Be kellett fejeznem a fogyasztását, mert azt hittem, hogy attól puffadok.

Egy nap annyira puffadt voltam, hogy párommal lefényképeztük a hasamat, hogy te jó ég, mindjárt kidurranok! Viccelődtünk, hogy úgy nézek ki mint egy 25 hetes kismami!

Már majdnem ott tartottam, hogy mentőt hívok magamara mert akkora volt.


A menzeszem késett, de nem tulajdonítottam neki nagy gondot, rendszertelen volt amúgy is.

A 36. napon azért vettem egy tesztet. És lám lám, POZITÍV LETT:-)


Ez kedvesem egy terhességi tünet mármint a puffadás.

Semmi bajod nem lesz azon kívül, hogy akár a 18. hétig is elkísérhet (nekem addig tartott).

Az espumisan gyöngyök nekem segítettek, ha nem is véglegesen de 3-4 óra nyugalmat biztosítotak.


KIslányom lesz és 34 hkm vagyok:-)


Boldog babavárást

2013. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5/5 vagyok a 34hkm


Kerüld a puffasztó gyümölcsöket/zöldségeket!

A dokim azt mondta, hogy K betűseket ne egyek.

-kukorica

-karfiol

-retek

-kelbimbó

-káposzta

stb.

2013. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanez volt a problémám... pedig sok gyümölcsöt ettem, és sok folyadékot ittam. A doki azt tanácsolta, hogy reggel egy joghurtba tegyek három evk. lenmag-zabkorpa-búzakorpa-zabpehely keverékét és azt egyem meg, pár napon belül teljesen rendbehozott. Próbáld ki, hátha segít!
2013. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!