Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hétig 16kg hízás normális?

28. hétig 16kg hízás normális?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez azért elég sok. Még csak most fog jönni a baba súlya. Evvől a 16kg-ból kb 1-2 ami a baba és az a járulésok dolgok. A többi az sajnos csak hizás. Sokan csak 8-10 kg-ot hiznak összesen. De az átlag a 10-15 kg közötti. Te már most túl avgy ezen. Szerintem figyelj oda az étkezésre, sétálj sokat, kismama torna stb mert késöbb nagyon keserves lesz már baba mellett diétázni, lefogyni.
2013. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ananke ***** válasza:
Én most vagyok 28+5 hetes,és kb 5kg híztam.Szóval szerintem is sok.
2013. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sok, de nagyon sok minden számít: mennyi voltál előtte, milyen magassághoz, vizesedsz-e stb.

Én eleve nagy túlsúllyal indultam, terhességi cukorbeteg lettem, eddig (26. hétig) nem hiztam. A nagybátyám felesége 46 kg volt 180 cmhez, 80 valahány kilóval ment szülni, de nagyon vizesedett is, 65 kg most szülés után, tehát pont jó.


Szerintem beszélj a dokiddal vagy dietetikussal, állapítsák meg ők, hogy sok-e.

2013. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én holnap töltöm be a 29. hetet és 5,5kg híztam szerintem picit sok a 16kg. :/
2013. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

Hát az elég sok.

Én a 28. hétig 9 kilót híztam amit azóta is tartok.

34 hkm.

Védőnő mit szólt hozzá?

2013. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Huhh ez azért kicsit sok, én 41+1 napra szültem, 15kg plusz volt rajtam mára már csak 5kg+ van :)


9 hetes kislány anyukája

2013. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sógornőmről van szó. Kb 160-165cm és soha nem volt vékony fajta de nem is kövér.

Most 92kg. A védőnő már párszor jól letolta hogy nem lesz ennek jó vége,és ha így fog hízni be kell feküdnie a kórházba! Mondtuk már neki mi is. Én is anyu is próbált vele beszélni. Az öcsémmel is beszéltünk hogy hasson rá!

A csaj állítja hogy nem eszik sokat,de ez nem igaz mert a saját szememmel láttam. Azt is láttam mikor hajnalban megevett majdnem egy doboz sütit amit anyu az unokájának(lányomnak) vett. Szóval rengeteget eszik,és egész nap csak fekszik alig mozog egy kis séta után már fáradt. Nappal is alszik min 2órát.

2013. aug. 15. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 29.hetes vagyok és 12kg híztam.Ami szerintem sok,de a környezetem azzal áltat,h jól áll :)

Úgyhogy a 16kg is sok,ha nem figyel oda lesz vagy 30kg a vége,ha nem több...

2013. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!