Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes kismamika vok! Mikor...

10hetes kismamika vok! Mikor látszik már a hasam? Mikor kezd el növögetni? Én egy vékony alkatú lány vok!

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy 4 hónaposan kezdett látszani,utána nött folyamatosan. Én is vékony voltam.
2009. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a 18., 20. hét körül kezd el látszani. Én is türelmetlen voltam, de utána már látványosan nőtt. :)
2009. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én már a 11. héttől nem tudom magamra húzni a régi ruháimat, azóta kismamaruhákat hordok. Szerintem ez nagyon változó, alkatfüggő! Én pl. kissé husi kismama vagyok, szerintem rajtam azért látszik jobban, mint a véknyabbakon!
2009. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
11. héttől nem a terhesség látszik rajtad, mikroszkópikus embrió ami benned van. Gondolom mikor megtudtad, hogy terhes vagy elkezdtél többet enni.... A dolog szerintem is alkatfüggő, én vékony testalkatú vagyok, nekem pl 3-4 hónaposan kezdett el látszani.
2009. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Én a 11. héten már le sem tudtam volna tagadni, hogy terhes vagyok és nem azért mert sokat ettem, ugyanis nem bírtam enni a rosszulétektől. Ez alkati kérdés, meg nagyban függ, attól, hogy hol tapadt meg a méhlepén, hol helyezkedik a baba.

Nyugi hamarosan lesz neked is pocakod, sőt a végére meg is fogod unni. :))

2009. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Én nem vagyok vékony, az első 10 a második a 9. héten látszott.

A védőnőnél találkoztam egy deszka csajjal, félidős volt, de semmi hasa nem volt, de semmi... nem hittem a szememnek...

Amúgy felnőhetnél, anyásodhatnál, és befejezhetnéd a kamaszos vok-ozást..

2009. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerinted felnöhetnék???Ismersz te engem?Te valószinű egy dagadtt majom vagy,azért nézed meg a vékony lányokat!!!!A véknyak nem DESZKÁK,ahogy te jellemzed,hanem emberek!De rólad ez nem mondható el!!!
2009. okt. 28. 15:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ne foglalkozz a negatív válaszolóval. Szerintem alkatfüggő hogy mikor fog meglátszani a hasad. A növérem is vékony( nem deszka) és rajta mind a három terhesség 12 hetesen már nagyon látszott a végére meg már hatalmas hasa volt. A hugom szintén vékony és neki nem nagyon volt pocija alig látszott a terhesség rajta mert ő inkább szélesedett. Ez attól is függ hol helyezkedik el a baba és a méhlepény. Én egyenlőre csak álmodozok a nagy pociról de remélem nem sokáig kell rá várnom. Neked boldog babavárást!!! És irj néha mi van veletek.
2009. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,köszönöm!!De hogy lehet vki ekkora paraszt!!????Azt hiszi ö szarta a spanyol viaszt,vagy mi!?Idióta...
2009. okt. 28. 16:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Holnap leszek 11 hetes, a pocim már látszik egy picit. Illetve... ott lent kerekebb és keményebb. Nem kezdtem el enni, amint megtudtam, tehát tuti nem a kaja miatt van, fogytam 6 kilót. A puffadás benne lehet a pakliban, sőt biztos közre is játszik, de itt elnézve magamat, már nem csak erről van szó. Azok a nadrágjaim, amik 6 kilóval többen rámjöttek, most szorítanak és kényelmetlenek. Szerintem igazán látványosan majd karácsony körül fogjuk látni, hogy növöget.
2009. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!