Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak egy vékony lány lehet szexi?

Csak egy vékony lány lehet szexi?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem! Egy vastagabb is lehet az.
2011. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
2011. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem! A szexiség nem függ attól hogy valaki vékony vagy sem! Ha megnézed nagyon sok 5és 10kg plusszal rendelkező nő nagyon szexi! Kérdezd csak meg a férfiakat :)
2011. okt. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
és én h lehetnék az?
2011. okt. 23. 16:22
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván mindenki másra izgul. A haveromnak pl. csak olyan női voltak eddig, akik nála kövérebbek. Neki ez jön be.


Nekem meg az, ha egy lány vékony, sportos, dolgozik a testén, nem csak úgy van.


A második válaszoló által belinkelt kép meg csalóka, mert egyértelmű, hogy a jobboldali lány beteg és senki nem tartja szexinek, nem őt értjük "vékony" alatt, a bal oldali meg nem a kövér, duci kategória. Ő még belefér a vékony kategóriába.

2011. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Valamit azért elárulhatnál magadról is. Netán kép, akár arc nélkül is...
2011. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
szerintem igen,pl szexi fehérneműk stb... csak a vékony,szép testű csajokon állnak jól...
2011. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Nekem csak a vékony csajok jönnek be, szóval szerintem igen.
2011. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
a sok dagi lepontozza az embert,ez van
2011. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%

Mondhat akárki akármit de egy nő csak akkor szép ha vékony és ki van sportolva . Nézd meg a csajt tökre szexi aki mást mond annak valami súlyos baja van [link]

sok ember csak azért mondja azt a vékony nőre hogy csúnyák (ha pasik) akkor azért mert nekik soha nem lesz olyan vagy mint a képen mutatott hasonló csajuk

(ha nők) és általában ők szoktak itt okoskodni akkor csak azért mondják mert irigyek hogy ők inkább hasonlítanak egy levágandó disznóhoz mint egy szép nőhöz. Kövér bárki lehet de vékony nem ezért sokkal szexibb ha egy nő törődik magával és szép alakja van . A kérdésedre a válasz az hogy nem lehet e szexi hanem csak az lehet szexi :) mert a dagadt nők undorítóak hát ez van !

2011. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!