Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ultrahang szerint a petezsá...

Az ultrahang szerint a petezsák teljesen a méhszájnál van. Volt már így valaki? Kilökődött vagy megmaradt a baba?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyenről. Nekem nem mondták, hogy hova àgyazódott be. Orvos mit mondott? Gondolom azért annyira nem nagy baj, ha jól beágyazódott és zárt maradsz. Maximum olyat tudok elképzelni, hogy, ha elkezd nőni, akkor nyomni fogja a méhszájat, de az sem biztos. Én őszintén csak a babó mozgása alapján tudom, hogy nekem kicsit jobb oldalt ágyazódhatott be. Remélem semmi gondod nem lesz :-)
2013. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, hogy elég rossz helyre ágyazódott be, de ezzel már nem tudunk mit tenni. És hogy nagy az esélye, hogy kilökődik :( feküdnöm kell mindenesetre.
2013. aug. 18. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:

szia kérdező.


hogy vagytok?

2013. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos elvetéltem :(
2013. aug. 26. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnalom! :(

Kitartas, remelem nemsokara ujra osszejon es akkor biztosan minden rendben lesz! :)

2013. aug. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!