Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy SZTK nőgyógyásza...

Igaz az, hogy SZTK nőgyógyászaton már nem adnak egyetlen fényképet sem a babáról az ultrahang vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Ma voltam a 12. heti ultrahang vizsgálaton, nagyon vártam, hogy kapok fényképet a babáról és megmutathatom az apukájának. Eddig minden ismerősöm kapott (igaz két-három éve), de nekem azt mondta az orvosom, hogy senkinek sem tudnak adni. Köze lehet ennek, ahhoz hogy a rendelő első emeletén 3D, 4D ultrahang center működik? Menjek el máshova? (Ha más lehetőség nincs, akkor elmegyek egy másik ultrahang centerbe én is.)
2009. okt. 28. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem kaptam a kórházi uh-n képet :( Mindig azt mondták, drága a papír, és nincs, és kész.

Ezért voltunk 3-szor 4D-n, hogy valami legyen.

2009. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kaptam, fizetni kellett érte. Kórháza válogatja. De jól gondolod hogy valószínűleg van összefüggés a 4d-s rendelővel:)
2009. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az sztk-ban pénzért kaptam,a 12 hetesen pedig szóltam és adtak.
2009. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a 18 hetes 2d-s UH-n kértem, és adtak, 500.-Ft volt. (Nem is másik emeleten, hanem ugyanott van fizetős 4d-s is pedig)

Intézménye válogatja, úgy látszik.

2009. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem se adtak, egy másik kórházba kaptam úgy, hogy 500 ft-ot fizettem érte.
2009. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor valószínű korháza válogaja. Nekem a hüvelyi ultrahangról is adott a doki képet még 7 hetesen, meg most voltam 10 hetesen a kórházban hasi ultrahangon és ott is szó nélkül kaptam ingyen.
2009. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kérés nélkül a hetedik héten a legelső vizsgálaton adott 2db-ot is, pedig annál az orvosnál akkor voltam először. Az egyiket rátűzte a leletre, amin rajta volt hogy terhes vagyok, a másikat odaadta, és mondta hogy ezt emlékbe meg hogy legyen mit megmutatni. Ráadásul régimódi tipusu doki. Kispesti SZTK-ban amúgy. Szóval van ilyen is. :D
2009. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a kispesti SZTK-ban kaptam képeket ingyen, végig egész terhességem alatt.
2009. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kaptam az sztk-ban, - székesfehérvár
2009. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!