Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öt hónapos terhes vagyok és...

Öt hónapos terhes vagyok és egyre gyakrabban van úgy hogy bepisilek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyre kellemetlenebb hogy szinte minden éjjel és mostanába nappal is bepisiltem. Főleg a munkahelyemen ez nagyon kellemetlen, ma haza kellett meneküljek mert anélkül hogy nagyon mozogtam volna, ülve egyszer csak elindult és szerintem 2-3 deci vizeletet vesztettem, mindenem átázott, egy pulcsival a derekamon menekültem haza. Mit tegyek? Hasonló tapasztalatok?
2009. okt. 28. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a betétet tudom ajánlani.
2009. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A magzat növekedésével egyre nagyobb súly nehezedik a hólyagra, a terhességi hormonok hatására pedig lazábbak lesznek a szövetek.

Nem meglepő hát, hogy a várandósság hónapjai alatt egyre nehezebb feladatot jelent a vizelet visszatartása. Bár a tünetek nagy része a szülés után rögtön elmúlik, mégis érdemes foglalkozni vele, hiszen ez a szervezet figyelmeztetése, hogy érdemes lenne ezt a területet is edzeni, mozgásban tartani. A gondot nem a csodabetétek oldják meg, hanem az intimtorna, amelyet még a terhesség utolsó hónapjában sem késő elkezdeni, és várandós anyukák számára is teljesen biztonságos! Itt nemcsak az izmok összehúzásának és erősítésének helyes technikáját tanulhatják meg a nők, hanem a legmegfelelőbb testhelyzeteket is, hiszen nem érdemes az amúgy is feszülő tartószalagokat, gátat, hólyagot nyomással vagy préseléssel tovább gyengíteni! Az intimtornát tanfolyamon lehet leghatékonyabban elsajátítani és begyakorolni.

2009. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

jujj szegény, azonnal kezdj el intim tornázni! Hidd el, muszáj! Gondolj bele, egyre nagyobb lesz a babód, mi lesz késöbb? Utolsó 1-2 hónapban mikor hólyagon boxol 1-1 csöpp blefér, de ha már most ennyire nagy gond van, nincs más, ezerrel tornázni kell!

A neten utána tudsz nézni, Kriston tornát ajánlom, van könyv, cd, de akár egy tanfolyamra is elmehet, ez 2-3 alkalom.

1-2 hét torna után már megoldódik a problémád, de ajánlom, hogy iktasd be a mindennapjaidba.

35h km :)

2009. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Betét és intim torna.


Nekem csak pár csepp volt a múltkor, de rögtön el is kezdtem összehúzni, elengedni a lenti izmokat, azóta naponta párszor megcsinálom, mikor eszembe jut.


A szülésnél is jól fog jönni, és a szexben is! :)

2009. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, hogy bárhol, bármikor edzheted azokat az izmokat, a unkahelyeden is, senki nem veszi észre :)
2009. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is becsurran néha egy-két csepp ha nagyon nevetek, hirtelen. De terhesség előtt sose volt ilyen problémám. Ilyen mértékben mint neked már tényleg nem normális dolog. Ne hagyd annyiban.
2009. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

en elmennek a dokihoz es kikernem a velemenyet.

nem akarlak megijeszteni, de biztos vagy benne, hogy pisi volt es nem magzatviz?

amugy meg intimtorna es betet.

sok boldogsagot!

2009. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!