Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ha terhesség miatt...

Mit tegyek ha terhesség miatt gyakran bepisilek?

Figyelt kérdés

már otthon is és autóban is már előfordult velem :(


Milyen gyógyszer jó rá? bár az orvos nem javasolt semmit. Tudom azért, mert babát várok.


2011. febr. 28. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Kegel gyakorlatok esetleg Kriston torna.
2011. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gyakran spontán fordul elő és nem érzek előtte semmit, hogy pisilnem kell
2011. febr. 28. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A terhesség végén, és utána is jó ideig egy-egy tüsszentés nálam is pisivel végződött. Intim torna segített.
2011. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
A babavárás önmagában nem ok az akaratlan vizeletürítésre. Én mindenképp javaslom az intimtornát, de ha a tüneteid több hét után sem javulnak, lehet hogy további kivizsgálás lenne szükséges.
2011. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nőgyógyász nemigen fog ebben segíteni. Próbálj meg egy urológussal kapcsolatot felvenni, akár csak tanácsért, netán konkrétan is tud segíteni. Lehet, hogy elég inkontinencia betét, de ha komolyabb dologról van szó, akkor segíteni fognak.
2011. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtam vegyél fel pelenkát és ha az orvosod felírja neked, egy picit olcsóbban is megveheted.


Én csak a szülés előtt hordtam pár hetet a pelust és nagyon nagy hasznát vettem.

2011. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, valamikor néhány csepp és máskor pedig akár az egész is kimegy.
2011. febr. 28. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!