Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az igaz, hogy akinek már volt...

Az igaz, hogy akinek már volt terhességmegszakítása, annak másodjára nehezebben jön össze?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos volt, mert egészségtelen volt a magzat...
2008. jún. 12. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem tavaly nyáron volt műszeres befejezésem. Kivártuk a javasolt 3 hónapot és mondhatom, hogy szinte elsőre összehoztuk a babát. Most a 36 héten vagyok és minden rendben velünk.

Egy dolog nagyon fontos ilyen esetben. Gyászold meg az elvesztett babát, de minél hamarabb lép rajta túl.

Sok szerencsét kívánok.

2008. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is a tavaly augusztus utolso napjan fejezte be a doki mutettel...nallam csak a petezsak nott a baba nem....

A doki 3 honapot javasolt pihenonek,de azt mondta,h nem kotelezo.Mi megvartuk,ugyhogy uj evtol mar probalkoztunk es kb Husvetkor ossze jott a baba(marciusban).Most vagyok 14 hetes!

Sok sikert!

2008. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem 6 hónapot kellett megvárnom. neked miért volt műtéted? mondjuk nekünk az a baba is 6 hónap alatt jött össze. most is 6 hónapja próbálkozunk!
2008. jún. 12. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez egyáltalán nem biztos!!!!

Pont tegnap olvastam egy leírást egy doktornőtől, miszerint a következő terhesség fizikailag független az előzőtől, ilyen esetekben is!

Akkor fordulhat elő gond, ha a méhben valami sérülés keletkezett, de ez szerencsére nem túl gyakori.

Sajnos hall az ember sokféle dolgot, de szerintem ugyanolyan jó esélyeid vannak egy újabb babára, mint bárkinek.

Sokaknak van egészséges babájuk, akiknek volt ilyen műtétjük, és sokaknak nem sikerül, pedig semmi gondjuk nem volt!

Én szerencsére sok jó példát hallottam!

Téged is csak bíztatni tudlak!

A lelki hozzáállás nagyon fontos! Sokszor az gátolja a teherbeesést, nem a fizikai állapot!

Nehéz túllépni a korábbi dolgokon (nekem is volt műtétem), de majd, ha megint terhes leszel és minden rendben lesz, akkor boldogabb leszel, mint valaha!

Ha eltelt már a megfelelő idő és lelkileg rendben lesztek, minden további nélkül esélyes egy egészséges baba!

Sok sikert!

2008. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egészségtelen volt a magzat vagy nem volt egészséges?

Nem mindegy, mert egyik ha a te szervezetedre nézve volt valamiért egészségtelen (méhen kívüli terhesség vagy cukorbetegség, stb) illetve ha a dns vizsgálat alapján nem volt egészséges a baba és elvetetted.

A küret (ha nem történt semmi gáz) nem befolyásolja a teherbeesést. Viszont a te egészségi állapotod igen.


Ha egészségileg minden rendben van akkor ne mondogass magadnak ilyen buta babonát. :)

Nekem a két terhességem között volt egy vetélés amit művi úton fejeztek be. :(

1-2 hónapig nem volt kedvem a szexhez annyira le voltam lombozva. Aztán, azonnal összejött a következő kisbaba :)

Ja és még nehezítésképpen egy nem műthető mióma is van a méhemben. Mégis szültem két egészséges gyereket.

Szóval, fel a fejjel! Meglesz az a baba! :))

2008. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ödémás volt a magzat. ami azt jelenti,hogy a nyakán és a hátán volt egy kinövés. akkor a doki azt mondta,hogy a következőnél esélye egyenlő a nullával. hát remélem ez így is van....
2008. jún. 12. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!