Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nincs rajta egy leleteme...

Miért nincs rajta egy leletemen sem az orrcsont megléte?

Figyelt kérdés

12.héten jók voltak az eredményeim. Most voltam AFP-n, UH-t is csináltak,de most sem hallottam egy szót sem az orrcsontról,és egy papíromon sincs rajta.

Olyan izgalomban vagyok olyankor,h én meg totál el is felejtettem megkérdezni.

Nektek hogy volt?

Köszönöm


2013. aug. 18. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
12 hetesen és 18 hetesen genetikai uh mondták, hogy ott van, talán ezekben az esetekben meg is mérték mekkora, de más leletemen nekem sincs rajta. Az én babám rendszeresen befúrja az arcát a méhlepénybe és nem is lehet a legtöbb uh-n látni. Én nem aggódtam e miatt soha, kétszer már ott volt, eredmények mindig jók, integrált tesztet meg csináltattam, AFP jó lett így nem is foglalkozok ezzel az orrcsont kérdéssel. Az ellen, hogy ne felejtsed el megkérdezni amiket szeretnél pedig azt javaslom, hogy írd fel magadnak, én a naptáramba szoktam felírni 2-3 szóban mik azok amiket akarok mondani vagy megakarok kérdezni. Jól jön ez a kis jegyzet mert 4-5 hét alatt bizony eszembe jut pár kérdés.
2013. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem rajta van a 12. hetes leleten, hogy van, a 18 hetesen meg, hogy mekkora. Szóban sem mondták? Amúgy szerintem biztos megnézték, ez alap.
2013. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondták szóban sem. Csak emlékeznék rá... 26.án megyek legközelebb dokihoz,és rá fogok kérdezni :D Felírom egy kis papírra!!!! :)
2013. aug. 18. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam rá írták hogy látható. Biztos nálad is látható mert annak a hiány bajra utal. Méretet még nem írtak. 15 hetes vagyok.
2013. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem mondták és a leleten sem volt rajta. Annyit mondott az orvos, hogy minden rendben. Utána olvastam, hogy szokták nézni az orrcsontot is, de nem minden orvos nézi. 3 éve szültem. Én megnyugtatásképp elmentem 3d-re direkt ezért és ott rákérdeztem.
2013. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!