Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki használta mondjon vélemény...

Aki használta mondjon véleményt! Piere Cardin 692 babakocsi tényleg olyan rossz? Használtat venne valaki?

Figyelt kérdés

#babakocsi #Piere Cardin
2013. aug. 18. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van és meg vagyunk vele elégedve.Itt pici a lift,de kényelmesen beférünk vele.Relatíve könnyű is.Könnyű tolni.Használtan vettem,nem bántam meg.Ha bármi kérdésed van még ird meg nyugodtan :)
2013. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és most szült még két ismerősöm mindkettőnek ilyen van és ők is szeretik
2013. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem. :) Több, mint 2 évig használtam az első gyereknél, illetve a második gyerek 8 hónapos koráig. Akkor tört el a tolókarja, aminek a javítása 20.000,- Ft lett volna alsó hangon. Mivel 3. gyerek nem valószínű, hogy lesz és már amúgy is csak a sportrészt használjuk, ezért ne javíttattuk meg, hanem vettünk egy új sport kocsit. Vennék használtan babakocsit, akár egy ilyet is, attól függ, hogy milyen állapotban van. Ha több gyerkőcöt terveztek, akkor talán érdemesebb újat venni. Ami gyenge pontja szerintem az a tolókar és a kerék, ha használtan veszel, azt nézd meg alaposan.
2013. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon hasznosak voltak a válaszaitok! Nagyon köszönöm! Azért is agyaltam rajta nagyon, mert olyan szép állapotban van , de több helyen is olvastam negativ dolgokat róla! Hiszem jó lesz és nem fog tönkre menni!
2013. aug. 19. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!