Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányzás terhesen?

Dohányzás terhesen?

Figyelt kérdés
Szerintetek akinek a szülője dohányzik terhesen.. később 15-20 év múlva nagyobb az esélye annak,hogy a gyermek is dohányozni fog?:O

2013. aug. 18. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
pff nekem ez gáz,ez a dohányzás terhesen!! nemcsak asztma vagy krupp alakulhat ki. kevés oxigénhez jut a baba,kora terhesen vetéléshez vezethet,később elhaláshoz! Normális egy ilyen anya,aki kockáztat?? Én is dohányos voltam,de terhesen első dolgom volt letenni,most 2.babám jön,tudatosan letettem a legelején. Soha nem kockáztatnám a gyerekem életét,egészségét!!!
2013. aug. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Valóban szomorú,hogy azt nézik h vajon később kihat e majd a "magzati dohányzás" Azt kéne nézni h most milyen hatása lehet! Elveszik tőle az oxigént!!!!!! Undorító!
2013. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én az első két gyermekemnél letettem a cigit, egy szálat nem szívtam el, mégis mindkettő asztmás és egyéb bajuk is van. A 3. babánál be-becsúszott egy egy cigi, és makkegészséges. Szóval nem hiszek benne, hogy van összefüggés az asztma és a terhesen való dohányzás közt. Mivel még nem akkorák, hogy cigizzenek, így nem tudom, hogy könnyebben fognak e rászokni.

A nővérem viszont cigizett a két nagylányával végig, és ők is dohányoznak.

2013. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gondolom nem azért asztmás mert nem cigiztél terhesen?!!! Mindenkinek a saját dolga,én akkor sem tenném kockára az egészet! Aki látott már erről felvételt bizony elszörnyűlködne,milyen az a magzatnak mikor anyuka 1-1 cigit elszív,mondván attól ugysem lesz baja! Ha csak 0,5 százalék esély lenne rá,én AKKOR SEM tenném!
2013. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon ártalmas a magzatra, semmi köze ahhoz, hogy a szülők mennyire lerobbantak, amit akkor beszívsz az a gyerek agyába vérkeringésébe tüdejébe eljut és ott lerakódik...

De a hónapokkal a terhesség előtt beszedett antibiotikumok, alkohol, drogok, minden hatással van rá.

Egyes kutatások szerint a mesterséges bevitt vitaminok is erősen rákkeltők! Tele van vele a híradó. NOrmálisan kell táplálkozni és abból minden bejut a magzat szervezetébe is.

2013. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!