Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is így van ezzel, meg van...

Más is így van ezzel, meg van minden szinte a babaváráshoz mégsem vagyok elégedett, úgy érzem hiányzik egy csomó minden?

Figyelt kérdés
Pedig csak még a pelenkát , fürdőkádat, fürdő szivacsot,gyerek ágyat nem vettük meg, 33 hetes kismama vagyok. Úgy érzem még nem vagyok felkészülve eléggé a bab váráshoz, mindennek meg kell lennie.

2013. aug. 19. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is csak pelus meg popsitörlő hiányzik, és én is ezt érzem, pedig nem az első, hanem a 4. gyermekem lesz. Most először érzem azt, hogy túl gyorsan elrepült ez a terhesség, és én nem vagyok felkészülve rá. Pláne azért sem, mert 3 lányom van, a kicsi pedig fiú lesz...kicsit tartok is tőle. De legalább eddig nem volt időm félni a császártól. :-)

De szerintem ha a kiságyat megveszitek, és már azt rendezgeted, akkor elmúlik ez az érzés. Én pont ma csináltam meg, és kicsit megnyugodtam.

36hetes vagyok.

2013. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, gyakorlatilag minden megvolt már, mégis folyton azt nézegettem, azon agyaltam, mi hiányzik még. Sőt, voltak felesleges cuccok is így utólag nézve, bár apróságok. Szülés után rájöttem, mi hiányzott: a kicsikém az egészből. A gyerekcuccos minden csak vele lett teljes. Addig a cica meózta a babadolgokat. :D
2013. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már csak egy matrac a kiságyba és a babakocsihoz váz (mert a nagyobbik fiamtól örökölte és tönkrement) ami hiányzik.Minden előkészítve, megvéve, kimosva, rendbetéve a helyén van, lakás gyönyörűen kitakarítva, rend, tisztaság, kaját előre elkészítettem és lefagyasztottam arra a pár napra a férjemnek meg a 2 nagyobbik fiamnak, kórházi csomag startra kész...38+2 hetes vagyok és még mindig úgy érzem mintha semmi se lenne kéz.Lehet túl nagy volt a hajtás mostanában, hogy "gyorsan-gyorsan, legyen rendben minden, akkor is ha hirtelen menni kell" és még mindig ez van bennem.D ne aggódj, ez az érzés ilyenkor már természetes ;)
2013. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!