Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor hallottam/olvastam,...

Sokszor hallottam/olvastam, hogy terhesség után fogytak az emberek, nekem is egy csomó ismerősöm/rokonom vékonyabb szülés után, gyerekkel, mint előtte valaha, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

én nem szülés után voltam vékonyabb, hanem a gyerek mellett lettem az :))


sokat jártunk ide-oda, sétáltunk...azelőtt irodai ülő melót végeztem..


régen 49 kg voltam, szülés után közvetlenül 51, baba melett 46 kg lettem......

2013. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

48 kilóval estem teherbe.

58 kilóval mentem szülni

most 46 kiló vagyok. (4 hónapja szültem)

Állítólag a szoptatás alatt is sokat fogynak az anyukák.

Lehet benne vmi,mert én is szoptatok.

2013. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állando mozgásban van a gyerek miatt, pláne, ha mar totyogo korban van, plusz kevesebb ideje van enni is.
2013. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szoptatást én is hallottam. Meg gondolom a stressz, kialvatlanság (elején), az, hogy már nem csak egyedül van, stb...:)
2013. máj. 5. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
84 kg-val lezdtem a terhességet,85 voltam szüléskor azóta 73 körül vagyok de az okát én sem tudom.Napi kétszer eszem,egész nap csinálok valamit de elötte is 12 órában dolgoztam és mégis híztam.A baba elött sose szedtem fogamzásgátlót most szedem lehet attól mentek le a plusz kilók.
2013. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87-tel estem teherbe,107-tel szültem és most vagyok 78kg ,2,5 évvel a szülés után. Ahogyan előttem is írták tuti azért mert sokkal több a mozgás a gyerekkel,vacsi meg kimarad. :)
2013. máj. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! :)
2013. máj. 14. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!