Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok mi vált be fogfájásra...

Nálatok mi vált be fogfájásra kismamák? SOS!

Figyelt kérdés
Sajnos csak szerdán tudok fogorvoshoz menni. Gyógyszert nem szeretnék bevenni. Egyéb ötlet, bevált házi praktika?
2013. aug. 19. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, h szegfűszeget ragcsalni vagy leforrazni és azzal oblogetni jo rá! De hogy valóban jó e azt sajnos nem tudom! Jó bulast!
2013. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegfuszeg valoban jo, elzsibbasztja a szadat ott, ahol ragod. Panadolt egyebkent bevehetsz, ha nagyon faj.
2013. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Liluka81 válasza:
Fokhagyma darabot rakj ahhoz a fogadhoz,ami fáj,ha esetleg lyukas,akkor bele a lyukba.A gyulladást is lehúzza.Tapasztalat :)
2013. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van ügyeleti patika a környékeden? Még ma vegyél Corsodilt, Panadolt, Carbosan gélt. Mindegyik jó és használhatod tutira.


Nekem is volt ilyen gondom 2 hete és tegnap voltam 27 hetes várandós. :D

2013. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam a gingisol ecsetelőt lehet használni. Csak gyógynövény van benne és erősen zsibbaszt. :-) olyan, mint a helyi érzéstelenítő.
2013. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Palinkaval oblogess, nagyon rossz, de ne nyeld le! Kulonben en ugyanezt vegig csinaltam, jol esett a tantum verde fujoka is, de vegul bevettem fel panadolt, mert elfogadtam, hogy sokkal jobban megviseli a babat a fajdalmam, minthogy beveszek egy bogyot, amibol nem csinalok rendszert. Kitartas!
2013. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!