Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 6 hetesen...

Normális, hogy 6 hetesen SEMMI tünetem nincs? - bővebben lent-

Figyelt kérdés
Késett a havim, ezért csináltam a tesztet, ami egyből erős pozitív lett. Viszont semmi tünetem nincs- se gyakori pisilés, se undor szagoktól, se mell feszülés, se érzékenység, se émelygés, kívánós se vayok. A kisfiammal már az elmaradt mensi előtt állandóan pisilni jártam( ebből sejtettem, hogy baba lesz), szét akartak robbanni a melleim. Most viszont nem érzek semmit. Dokihoz csak a jövőhéten tudok menni. Valami baj lehet?
2013. aug. 20. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
igen normális. nincs két egyforma terhesség.
2013. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünetem 6 hetesen. Aztán később lett egy kis gyomorégés, de ennyi. Van, aki szerencsésen megússza az elejét. Nem jelent ez semmi bajt, ne aggódj.
2013. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj. Nekem is ez volt a bajom,hogy nincs bajom. Már 15. hetet be töltöttem de pont olyan mint terhesség előtt és a babával minden rendben van.Pisilni meg azért nem jársz sokat mert még a méhed nem nőtt meg annyira hogy nyomja a hólyagod.
2013. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen normális! Én 36 hetes vagyok és az elejétől kezdve az ég világon semmijen tünetem nem volt. abból jöttem rá h babát várok, h nem jött meg. És ennyi! :)
2013. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem 7 hetesen kezdődtek az émelygések, de addig semmit nem éreztem, csak onnan tudtam, hogy baba van a dologban, hogy nem jött meg.
2013. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális, h nincs tünet. Nekem egész terhesség alatt nem volt semmi tünetem. :) Még az éjszakai pisilés is kimaradt. :)
2013. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia én is 6hetes vagyok.Nekem sincs semmi tünet,pedig már alig várom :)
2013. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes vagyok és nekem sincs semmi azon kívül hogy fáj a mellem de az se olyan erősen.
2013. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!