Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 9 hetesen csak...

Normális, hogy 9 hetesen csak annyi a tünetem, hogy feszül a mellem és 3-4 naponta van székletem?

Figyelt kérdés
Anyum azt mondta, hogy ő egyikünkkel sem volt rosszul (2 lányt és 1 fiút szült). Olvastam, hogy nagyon ritka az ilyesmi.
2013. ápr. 2. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem voltam rosszul a kisfiammal. Folyton kérdezték, hogy vannak-e rosszulléteim és csodálkoztak, mikor azt mondtam, hogy nincsenek. Az én anyukámnak sem voltak rosszullétei sem a bátyámnál, sem nálam. Úgy látszik, ez öröklődik. De lehet, hogy szerencsénk volt :)
2013. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

én is 9 hetes vagyok.most jelenleg én is nagyon jol érzem,van egy kis mell feszülés és elég nehezen tudok wcre menni.

de nàlam ugy van hogy 2-3napig nagyon rosszul vagyok utàna pàr napig semmit nem érzek!

2013. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem mindket terhessegnel mellfeszules es nagyobbodas volt csak a tunet az elso 9 hetben kb. Majd Jott a rosszullet es hanyas. Az elsonel kb 20-ik hetig tartott, a mostaninal most kezd valahogy mulogatni, 14 hetes vagyok. Lehet hogy olyan leszel mint anyuikad es nem leszel rosszul. Az lenne a legjobb, mert a rosszulletes-hanyos idoszak kemeny tud lenni. Legalabb is nalam az...
2013. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!