Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Porkoláb Huba nőgyógyász...

Juditka1978 kérdése:

Dr. Porkoláb Huba nőgyógyász Dunaújváros! Milyen orvos? Mennyit kér a szülésnél? Ill. alkalmankénti vizsgálatoknál? Kedves?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Menekülj! Nála csak a főorvos bunkóbb :S Ráadásul a szakmai tudása erősen hiányos... Nincs az a pénz, amiért vele szülnék!
2013. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly szültem volt alkalmam találkozni Vele párszor. hát van egy stílusa az tény, viszont én meg voltam Vele elégedve. Szülésnél Ő adta az EDa-t és nagyon gyorsan ügyesen szúrta elsőre sikerült. Végül a kitolásnál is Ő volt az egyik aki segített. Akkor neki még nem volt meg a szakvizsgája és így nem is praktizált még.
2013. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én jártam hozzá, akkor úgylátom kivel-hogy. Velem mindig rendes volt, kedves, segítőkész.. Nem nála szültem pedig és egy forintot sem kapott! A Barna Andrásnál szültem, nekem ő az elsőszámú kedvenc doki :)
2013. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En 2eve jarok hozza kulonbozo csipp csupp dolgokkal. Szerintem rendkivul felkeszult, hozzaerto es gondoskodo orvos.Egy rossz szot nem tudok irni rola...nem szulnek senki masnal csak nala. nem vagyok se rokona se baratja, bar mindig ugy banik velem!
2013. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én sem ajánlom. Sajnos én is úgy ismertem meg nemrég, hogy semmibe veszi az embert, bunkó. Ha tehetem, kerülöm.
2014. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon bunkó lekezelő az emberrel elég erdekes stílusa van.Én nem szívesen ajánlom.
2016. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!