Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok, és...

14 hetes terhes vagyok, és állandóan rosszul vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Első terhességem, és fogalmam sincs mit csináljak, gyógyszert nem merek beszedni.
2013. aug. 21. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Reménykedj, hogy lassan elmúlik. B6 vitamint lehet szedni, jéghideg citromos víz, jéghideg kóla, mentolos cukorka amik nekem segítettek. Ez sajnos ilyen időszak, de hidd el el fog múlni! Napi 5 alkalommal egyél és csak keveset. Apró keksz vagy valami kis nasi mindig legyen a közelben. Nekem az vált be, hogy amit megkívántam azt kipróbáltam. pl. így jöttem rá, hogy a cukorka is jó a hirtelen villamoson jövő hányinger ellen. Orvosodtól és védőnőtől is kérhetsz segítséget mit javasol a rosszullétekre. Engem mindig azzal biztattak ha 12. hétig nem múlt el akkor majd elmúlik ha megmozdul. (persze az remek én meg addig megdöglök), de aztán 16 hetesen elmúltak a tünetek és 19 hetesen mozgott, így nem kellett 19. hétig szenvednem.
2013. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hánysz is? Émejegsz,étvágytalan vagy?
2013. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tegnap este nagyon kellemetlen hányingerem volt. étvágytalan egyáltalán nem vagyok, állandóan eszem... előző nap is hányingerem volt de azért ezerrel ettem... mindig eszem... a mentolos nekem is segít néha
2013. aug. 21. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 14 hetes vagyok. Semmi bajom, csak annyi, hogy folyamatosan görcsölök. Cserélhetünk tüneteket pár napra? Nekem nincs hányingerem és bármennyit ehetek. :-) Hidd el elég pocsékul érzem magam. Egy hete ágyban fekszek, de igyekszem pozitívan gondolkodni. Neked is kitartást ehhez! Gondolj arra, hogy februárban már babázunk! Hihetetlenül várom.:-) Nekem is Ő lesz az első babóm. :-)
2013. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhességi tünetek már csak ilyenek. A magnézium nagyon sokat segíthet, akár 2-4 szemet is szedhetsz naponta. Mindenképp szerezz be, én még a táskámba is tettem egy levéllel. Személy szerint a Magnerotra esküszöm.
2013. aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, segítséget!

4-es válaszoló: Én már várom, hogy ez a sok szenvedés elmúljon... Én is már nagyon várom hogy babázhassak :) Boldog és egészséges babavárást mindenkinek!

2013. aug. 22. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!